Kulturní centrum Průhon

V roce 2014 proběhla rekonstrukce Kulturního Centra Průhon v Praze-Řepích. Jedná se o moderní volnočasové centrum s možností pořádání zábavních kurzů a programů pro děti a dospělé.

Kulturní centrum Průhon

Vloženo 18. 05. 2015

Naše firma byla vybrána pro ozvučení pohybového a společenského sálu, knihovny, učebny, foyer, galerie a šaten. Realizovali jsme také kompletní vybavení nahrávacího studia včetně akustického řešení.

Ozvučení pohybového sálu zde bylo řešeno stabilně instalovaným systémem, sestaveným z dvoupásmových, středo-výškových reproduktorů, doplněných o subwoofer HK AUDIO Sound House One. Je zde umístěn technologický stojan s mixážním zařízením AUDAC COM3, media playerem AUDAC CMP30 a přijímačem bezdrátového hlavového mikrofonu MIPRO.

Dále bylo nutné vyřešit ozvučení společenského sálu včetně projekce a scénického osvětlení. Jsou zde použity dvoupásmové středo-výškové reproduktory HK AUDIO IL 80 TB a mobilní ozvučovací systém ze Sokolovny v Řepích (další budova investora).

Scénické osvětlení je řešeno 16 ks Cameo PAR 64 RGBW 18x8W Black tyto reflektory jsou ovládány DMX protokolem. Světla jsou ovládaná digitálním osvětlovacím pultem ELATION Scenesetter-24. Veškeré scénické osvětlení je mobilní, umístěné na teleskopických stojanech. V případě nutnosti projekce, je v této místnosti použito plátno a projektor.

Knihovna, učebny, foyer, galerie a šatny byly ozvučeny pomocí reproduktorů zabudovaných do podhledu HK AUDIO IL 60 CTW a IL 80 CTW, zároveň zde byly použity dvoupásmové reproduktory HK AUDIO IL 80 TB. Veškerý signál je ovládán pomocí DPS matrice DigiTool MX16, s možností hlasitost ovládat na místě. Do prostoru učeben byly nainstalovány interaktivní tabule.

Dle vyhlášky bylo nutné vybavit prostor také indukční smyčkou pro nedoslýchavé občany, která sestává ze smyčky instalované do poslední betonové vrstvy před položením podlahové krytiny. Byl zde použit zesilovač indukční smyčky CPX 900.

Naše další projekty: http://www.musicdata.cz/reference.html