Kupte GrandMeister Deluxe 40 a získejte pedál FSM 432 MK III zdarma!

Je to tady znovu. Vánoce se blíží a začíná zoufalý hon na dárky. Tak proč se trápit s vymýšlením letošního dárku! Kupte si Hughes & Kettner GrandMeister Deluxe 40 od autorizovaného prodejce a získejte zdarma MIDI Pedalboard FSM 432 MK III! Pro získání svého FSM 432 MK III se stačí jen zaregistrovat.

Kupte GrandMeister Deluxe 40 a získejte pedál FSM 432 MK III zdarma!

Vloženo 11. 12. 2018

A takhle to funguje

 • Zakupte kytarový zesilovač GrandMeister Deluxe 40 od autorizovaného prodejce v Česku a na Slovensku v termínu od 1. prosince 2018 do 31. ledna 2019.
 • Vyfotografujte (nebo naskenujte) doklad o koupi, který musí být datován nejpozději 31. ledna 2019.
 • Zaregistrujte se nejpozději do 15. února 2019 na adrese http://hughes-and-kettner.com/midiboard-registration/ a Váš MIDI Pedalboard FSM 432 MK III MIDI Vám bude zaslán zdarma přímo na Vaši adresu.

Podmínky a nejčastější dotazy

Co mám udělat pro účast v akci?

 • Kupte si kytarový zesilovač GrandMeister Deluxe 40 od autorizovaného prodejce v Česku a na Slovensku od 1. prosince 2018 do 31. ledna 2019.
 • Udělejte fotografii dokladu o nákupu / potvrzení o prodeji, kterou přiložíte k registraci akce. Berte prosím na vědomí, že zakoupení / datum dokladu pro tuto akci musí být nejpozději do 31. ledna 2019.
 • Zaregistrujte se nejpozději do 15. února 2019 na adrese http://hughes-and-kettner.com/midiboard-registration/
 • Při registraci potvrdíte, že jste nevyměnili dříve zakoupený zesilovač GrandMeister Deluxe 40, jen abyste využili tuto promo akci.
 • Je Vám minimálně 18 let.
 • Vaše bydliště nebo adresa, na kterou chcete poslat MIDI Pedalboard, se nachází v Česku nebo na Slovensku.

Jaký produkt Hughes & Kettner si pro účast akci (zdarma FSM 432 MK III zdarma) musím zakoupit?

 • Propagační nabídka se vztahuje výhradně na nákup nového zesilovače Hughes & Kettner GrandMeister Deluxe 40 mezi 1. prosincem 2018 a 31. lednem 2019. Součástí této propagační nabídky nejsou žádné další produkty nebo příslušenství společnosti Hughes & Kettner. Není možné získat MIDI Pedalboard FSM 432 MK III MIDI zdarma v kamenné prodejně nebo na e-shopu prodejce.
 • Jelikož se jedná o akci výrobce, bude Vaše MIDI Pedalboard FSM 432 MK III zaslán přímo od společnosti Music & Sales P.E. GmbH (mateřská společnost Hughes & Kettner) a to pouze na adresu v EU uvedenou při Vaší registraci. Zaslání do jiných zemí není možné.

Kde mohu zakoupit zesilovač GrandMeister Deluxe 40?

 • Nový zesilovač Hughes & Kettner GrandMeister Deluxe 40 si můžete zakoupit od kteréhokoli autorizovaného prodejce v Česku a na Slovensku a to od 1. prosince 2018 do 31. ledna 2019 a předloží vyplněný registrační formulář zaregistrovaný do 15. února 2019.
 • Seznam oficiálních dealerů společnosti Hughes & Kettner naleznete na adrese: http://hughes-and-kettner.com/support/dealers/
 • Vaše země pobytu je irelevantní, pokud byl nákup uskutečněn u jednoho ze zúčastněných prodejců v zemích EU, Švýcarsku a Norsku, a adresa, kterou jste uvedli, je v jedné z těchto zemí. Upozorňujeme, že pokud budou informace uvedené v povinných polích registrace neúplné nebo nesprávné, nebudeme Vám moci balíček odeslat. Můžeme akceptovat pouze obrazové soubory, které jasně a čitelně zobrazují doklad o koupi spolu s názvem obchodníka, samotným výrobkem a datem nákupu.

Kde najdu sériové číslo produktu GrandMeister Deluxe 40?

 • Sériové číslo se nachází na zadní straně přístroje GrandMeister Deluxe 40. Zadejte sériové číslo bez předpony S / N a bez mezer; například 20284711 spíše než S / N 20 28 47 11. Pokud číslo na štítku obsahuje více než 8 číslic, zadejte prosím pouze posledních osm číslic.

Kdy mohu zesilovač pro účast v akci zakoupit?

 • Promo akce začíná 1. prosince 2018 a končí 31. ledna 2019. Účastnit se může každý, kdo splňuje všechny potřebné požadavky a zakoupí v tomto období zesilovač GrandMeister Deluxe 40 od kteréhokoli z oficiálních prodejců Hughes & Kettner v Česku a na Slovensku zaregistruje jej na naší web stránce a poskytne všechny relevantní informace nejpozději do 15. února 2019.
 • Akce se můžete se účastnit, pokud si produkt zakoupíte i v poslední den nabídky (31. ledna 2019) a pokud se zaregistrujete do 15. února 2019. Registrace podané po 15. únoru 2019 nebudou přijaty.

Kdy dostanu můj MIDI Pedalboard ?

 • Někteří prodejci poskytují vrácení zboží od 14 do 30 dnů. Po skončení tohoto období se s našimi dealery spojíme a zkontrolujeme, zda byl produkt vrácen nebo vyměněn. MIDI Pedalboard FSM 432 MK III zašleme, pokud na zakoupený zesilovač ukončena zákonná lhůta na vrácení nebo vyměněnu. Pedalboardy budou k účastníkům akce odeslány ve dvou zásilkách: jedna zásilka opustí ústředí společnosti Hughes & Kettner počátkem ledna 2019, druhá zásilka potom opustí ústředí společnosti Hughes & Kettner v polovině února 2019. Pokud Vaše doba ochrany nákupu končí před začátkem ledna a obdržíme Vaši registraci, zašleme Váš FSM 432 MK III MIDI Pedalboard v první zásilce. V opačném případě vyjde zaslání na druhý termín odeslání.

Budu platit poplatky za dopravu?

 • V rámci zaslání do Česka a na Slovensko není potřeba platit žádné poplatky za clo a dopravu.

Je dealer informován o této promo akci?

 • V rámci této promo akce budeme informovat všechny naše dealery. V případě dotazů kontaktujte přímo naše oddělení na adrese marketing@hughes-and-kettner.com

Kdo je Music and Sales GmbH P.E.?

 • Smluvní podmínky této kampaně někdy uvádějí společnost Music & Sales P.E. GmbH spíše než Hughes & Kettner. Vysvětlení je jednoduché: Hughes & Kettner je značka produktů, nikoliv název společnosti. Společnost která stojí za produkty Hughes & Kettner je firma Music & Sales P.E. GmbH se sídlem v Německu. Všechny výrobky Hughes & Kettner jsou vyvíjeny v Německu a následně prodávány po celém světě.

Kde najdu všechny odpovědi na otázky k promo akci?

 • Pečlivě prosím čtěte všechny informace uvedené v sekci „Podmínky a nejčastější dotazy“. Pokud potřebujete odpověď na jiné otázky týkající se této promo akce, napište nám na email marketing@hughes-and-kettner.com

Kde mohu zaregistrovat můj zesilovač GrandMeister Deluxe 40 pro získání tříleté záruky?

Postup je jednoduchý. Stačí se zaregistrovat na stránce http://hughes-and-kettner.com/support/warranty/

Pozor! Registrací do promo akce pro MIDI Pedalboard FSM 432 MK III zdarma nezískáte automaticky registraci pro prodloužení záruky zesilovače GrandMeister Deluxe 40 na 3 roky.

Měli byste postupovat následně:

 1. Zakupte zesilovač GrandMeister Deluxe 40 od autorizovaného prodejce.
 2. Zaregistrujte svůj GrandMeister Deluxe 40 na tříletou záruku zde: http://hughes-and-kettner.com/support/warranty/
 3. Zaregistrujte svůj nákup zde http://hughes-and-kettner.com/midiboard-registration/ a získejte zdarma MIDI Pedalboard FSM 432 MK III MIDI.
 4. Jakmile Pedalboard FSM 432 MK III MIDI dorazí, zaregistrujte produkt na vlastní tříletou záruku zde: http://hughes-and-kettner.com/support/warranty/

GRANDMEISTER DELUXE 40

Nejchytřejší celo-lampový zesilovač na světě

GrandMeister Deluxe 40 kombinuje zvuky celo-lampového zesilovače a inteligentní ovládací prvky v kompaktním provedení! Kromě velkého množství úžasných zvuků lze každý ovladač a přepínač na zařízení GrandMeister Deluxe 40 jednoduše uložit a vyvolat stisknutím tlačítka. Nastavení integrovaných efektů ve studiové kvalitě se uloží spolu s nastavením zesilovače a hodnot ekvalizace. Je to opravdové zvukové kouzlo ...

Registrujte se zdeGrandMeister koupíte i u násVíce informací o pedálu