Majik Box Kryptonite Overdrive – KO-1 Signature boutique overdrive pro Matt Roberts 3 Doors Down

Matt Roberts, kytarista 3 Doors Down je další ikonou, který si nechal postavit overdrive svých snů. Jako základ využil Majik Box Body Blow (ten používal a vycházel z něj při výrobě svého Majik Box Fuzz Universe i Paul Gilbert).

Majik Box Kryptonite Overdrive – KO-1 Signature boutique overdrive pro Matt Roberts 3 Doors Down

Vloženo 20. 08. 2012

Hlavní požadavky měl Matt Roberts na basové frekvence, na což je Majik skutečný specialista. Požadavek byl jasný – aby overdrive fungoval jak v režimu rhytm, tak i v režimu lead. Podařilo se a na CD „Time of My Life“ se poprvé projevil Kryptonite Overdrive v plné parádě. „Je velice těžké najít overdrive, na který můžete hrát spodky i sóla. Kryptonite takový je a splnil to, po čem jsem léta toužil. Prostě ideální pro heavy rhythm a lead playing“. Ovládání Level, Drive, Tone. Napájení 9V baterie nebo klasický (BOSS, Ibanez) adaptér. Stejně jako ostatní Majik Box pedály, má i tento True Bypass přepínání, které eliminuje degradaci tónu v režimu bypass. Použité komponenty jsou velmi kvalitní a zapojení je „handwired“.

Nedokáží ani popsat, jak jsem šťastný, když hraju na svůj Kryptonite Overdrive. Používám ho pořád. Vlastně ne, vypínám ho, když hraji čisté zvuky…… Je to obrovská část mého kytarového soundu, "říká Matt Roberts.