Martin Vajgl – bubenický workshop

Bubeník Martin Vajgl /Wanastowi Vjecy, Čechomor, Drumwave/ připravil na jaro letošního roku sérii workshopů, které tématicky vychází z jeho  populární DVD učebnice „Bicí souprava – proč, jak a co cvičit“.  Vstupné: 70Kč

Martin Vajgl - bubenický workshop

Vloženo 09. 03. 2010

Martin VajglPůsobil ve skupinách Bell, Vltava, -123min, Bio-Graf, LPG, studiově i koncertně spolupracoval s Českým Národním Symfonickým Orchestrem, November 2nd, Michalem Pavlíčkem, Oskarem Petrem. V současné době ho můžete vidět a slyšet se skupinami Wanastowi Vjecy a Čechomor a s vlastním projektem Drumwave.

V roce 2001 vydal učebnici s názvem "Etudy pro malý buben" a od roku 2007 vycházejí v ročních intervalech jednotlivé díly jeho výukového cyklu DVD "Bicí souprava- proč, jak a co cvičit".

Pro sérii svých jarních bubenických workshopů si připravil tématiku, související především s druhými dvěma díly této DVD školy.Probírat se tedy bude praktické použití práce s timingem, stavba doprovodů breaků a bubnových sól, stylovost hry a rozvíjení improvizačních schopností hráče na bicí.