MIPRO ACT 7 Series

Jeden z největších světových výrobců profesionálních bezdrátových systémů uvádí na trh novou širokopásmovou analogovou řadu ACT 7. Nová řada přináší excelentní bezdrátový přenos zvuku, který uvítají velká divadla, televizní společnosti, rental společnosti, ale i každý uživatel, který vyžaduje profesionální zařízení.

MIPRO ACT 7 Series

Vloženo 11. 03. 2013

Připravené jsou tři varianty přijímačů. ACT-71 jednokanálový, ACT-72 dvoukanálový a ACT-74 čtyřkanálový. Všechny tři varianty využívají nejmodernější technologie u AF a RF obvodů s minimalizací nežádoucího rušení a potlačení šumu.

Velká výhoda je v dostatečné šířce VF pásma s hodnotou 72Mhz. Tato šířka zaručí bezproblémové naleznutí volné frekvence a umožní nerušený multikanálový provoz až pro 48 kanálů najednou. Pro kvalitní příjem jsou systémy vybaveny plně diverzitní technologií. Správné nastavení a ovládání přijímačů je velice intuitivní díky jednomu ovládacímu kolečku a přehlednému menu. Veškeré nastavení a provozní údaje zobrazují kvalitní VFD displeje, které zůstávají jasně čitelné za každého počasí. Synchronizace mezi vysílačem a přijímače obstarává patentovaná funkce ACT za pomocí infračervených portů. Pro přehledný dálkový monitoring je nachystaný speciální software, který umožní přesné nastavení a monitorování systému. Software dokáže prohledat celé UHF pásmo přijímače a díky této funkci se můžete vyvarovat nežádoucímu rušení. Zadní panel přijímačů je vybavený výstupními audio konektory XLR s přepínatelnou úrovní ve třech pozicích +16dV/0dV/-6dB. Výkonné RF obvody a výstupní anténní konektory poskytují napájení pro externí směrové a všesměrové antény. Odolné celokovové provedení přispívá k odolnosti celého systémů i při hrubém zacházení.

Veškeré zařízení Mipro splňuje evropské nařízení o využívání rádiového spektra a je v souladu s vydaným nařízením od ČTU. Na výběr je z několika frekvenčních pásem od 482 až po 790 Mhz.

MIPRO ACT-70HZcela nový ruční mikrofon určený pro přijímače ACT-71/ACT-72/ACT-74. Ergonomicky navržené tělo z odolné hořčíkové slitiny. Pro mikrofon je připraveno několik rychle vyměnitelných kondenzátorových nebo dynamických hlav. K výbavě patří vypínač ON/OFF programovatelné tlačítko Mute, ovládací tlačítka pro změnu nastavení a infračervený port pro synchronizaci s přijímačem. Podsvícený LCD displej zobrazí stav baterií, nastavenou frekvenci, AF vstupní citlivost, vysílací výkon, Mute funkci. Nastavovat lze AF vstupní citlivost v pěti úrovních, funkci tlačítka Mute a změnu vysílacího výkonu v rozmezí 10mW a 50mW. Maximální vstupní citlivost 142dB. Napájení zajišťují 2xAA baterie s výdrží až 16hodin. Pro přehlednost lze využít barevné rozlišovací prvky. Celková hmotnost 292g. Mikrofon ACT-70H zakoupíte zde

MIPRO ACT-70TMiniaturní a perfektně vybavený bodypack určený k novým přijímačům ACT-71/ACT-72/ACT-74. Kompaktní rozměry a odolné kovové tělo uvítají profesionálové. K výbavě patří vypínač ON/OFF, programovatelné tlačítko Mute a infračervený port pro synchronizaci s přijímačem. Podsvícený LCD displej zobrazí stav baterií, nastavenou frekvenci, AF vstupní citlivost, vysílací výkon, Mute funkci. Nastavovat lze AF vstupní citlivost v šesti úrovních, funkci tlačítka Mute a změnu vysílacího výkonu v rozmezí 10mW a 50mW. Vstupní konektor mini XLR 4-pin. Napájení zajišťují 2xAA baterie s výdrží až 16h. Hmotnost bez baterií 78g.Bodypack ACT-70T zakoupíte zde

Všechny produkty MIPRO ACT Séries můžete zakoupit na imusicdata.cz