MIPRO ACT-74 a ACT-72 nově s rozhraním Dante

Profesionální plně diverzitní analogová řada bezdrátových přijímačů řady ACT-7 nově obsahuje ethernetové rozhraní Dante, které zajití vysoce kvalitní a spolehlivý přenos zvuku.

mipro-act-74-dante
mipro-act-74-dante

Vloženo 13. 02. 2018

Nové rozhraní naleznete u dvou a čtyřkanálového širokopásmového přijímače ACT-72 a ACT-74. Přijímače disponují šířkou pásma 72Mhz a nabízejí 2888 volitelných frekvencí. Oba přijímače obsahují i klasické XLR audio výstupy a jeden XLR sjednocený audio výstup.

Pro rychlou kontrolu zvuku je na předním panelu sluchátkový výstup a je možné jednotlivě poslechnout každý kanál. Přijímače jsou osazeny čitelnými VFD displeji, které zobrazuji všechny potřebné provozní údaje. Nastavení je velice snadné a provádí se za pomocí jednoho multifunkčního ovladače. Vyhledání volných frekvencí pomocí funkce Scan a ACT pro snadnou synchronizaci za pomocí IR portů.

Pro vícekanálový provoz je nachystané rozhraní RJ11 pro řízení a nastavení pomocí PC a software. Šasi přijímačů je celokovové v rozměrech 19“ rackové skříně s výškou 1U. K dostání v pásmech 5UA 482-554Mhz a 5UB 554-626Mhz.

Bezdrátové systémy | MIPRO

Zobrazit MIPRO ACT-74 na e-shopuZobrazit MIPRO ACT-74 na velkoobchodním portálu