MIPRO ACT-848 – London Design Awards 2022

Digitální bezdrátový systém ACT-848 představuje revoluci v kvalitě zvuku. Digitální přenos přes DANTE síť nebo klasická XLR konektivita. Díky funkcím, jako jsou různá vestavěná nastavení ekvalizéru a anti-feedback v digitálním zpracování, je kvalita zvuku stabilní a autentická. 256bitové digitální šifrování také poskytuje bezpečný přenos zvuku a zabraňuje nežádoucímu odposlechu.

MIPRO ACT-848 - London Design Awards 2022

Vloženo 10. 02. 2023

MIPRO ACT-848
Získalo zlaté ocenění na London Design Awards 2022

Digitální bezdrátový systém ACT-848 představuje revoluci v kvalitě zvuku. Eliminuje fázové zkreslení vysokých a nízkých frekvencí, kompanderový šum, který nevyhnutelně existuje v analogových systémech, a zlepšuje kvalitu zvuku, která se často zhoršuje ve vztahu ke vzdálenosti a síle přijímaného signálu. Díky funkcím, jako jsou různá vestavěná nastavení ekvalizéru a anti-feedback v digitálním zpracování, je kvalita zvuku stabilní a autentická, takže poskytuje kvalitu bezdrátového zvuku téměř stejně kvalitní jako kabelový systém. 256bitové digitální šifrování také poskytuje bezpečný přenos zvuku a zabraňuje nežádoucímu odposlechu. Protože jeho bezdrátový přenos a kvalita zvuku znatelně předčí analogové systémy, je digitální bezdrátový systém ACT-848 rozhodně nejspolehlivějším a nejpokročilejším bezdrátovým systémem pro jakoukoli profesionální aplikaci.

Digitální bezdrátový systém ACT-848 obsahuje čtyři nezávislé kanály v 1U velikosti a přijímač ACT-848 je možné zakoupit ve verzi s Dante rozhraním nebo bez Dante rozhraní. Pro případné pozdější rozhodnutí lze přijímač snadno osadit Dante modulem, který lze dokoupit. Pro systém jsou výhradně určené nové vysílače a to ruční bezdrátový mikrofon ACT-800H a vysílač ACT-800T, který má možnost napájení na klasické 2x AA baterie, nebo 1x nabíjecí akumulátor MB-5, který lze nabíjet přímo ve vysílači, nebo v externí nabíječce. Se čtyřkanálovým nastavením může přijímač ušetřit 50 % místa ve rakové skříni pro vícekanálovou instalaci. Kromě toho lze systém ovládat pomocí rozhraní MIPRO ACT-BUS řízeného PC a webového vzdáleného přenosu pomocí MES-100, díky čemuž je uživatelsky přívětivější. Výrobce myslel i na zákazníky, kteří preferují jiné značky mikrofonů a umožnil snadnou výměnu za jakýkoli dynamický nebo kondenzátorový modul kapsle mikrofonu MIPRO, ale také například jiné značky jako jsou světoznámý AUDIX, SHURE a sE Electronics s podobným závitem.

London Design Awards 2022
https://awards.design/lon22/project.asp?ID=25110

O London Design Awards
London Design Awards bylo založeno v roce 2010 a řídí se BETTER FUTURE, největší světovou sítí designových cen a globální designérskou organizací. Porota se skládá ze 180 odborníků na design. Ocenění kategorie „Produktový design – technologie“ oslavuje kreativní a inovativní design komponentu nebo celého produktu. Pozornost je věnována aspektům, které se týkají lidského použití, estetiky, výběru komponentů a materiálů a řešení montáže, výroby a celkové funkce.

Koupit řadu ACT-800 na Dealerzone.czKoupit řadu ACT-800 na imusicdata.cz