MIPRO MA-303 – mobilní multifunkční ozvučovací systém

MIPRO MA-303 - mobilní multifunkční ozvučovací systém

Vloženo 20. 08. 2012

Jednoduché, ale účelné ovládání. Sestavy MIPRO MA-303 obsahují jeden nebo dva bezdrátové přijímače a i USB vsup pro přehrávání hudby. Minimální a rychlé připravení celého systému pro ozvučení. Ozvučení má zabudované ucho pro pohodlné nošení a lze celý systém postavit na stojan pro účelnější ozvučení.

Celé ozvučení pracuje na zabudovaný velkokapacitní lithiový nabíjecí akumulátor, který může pracovat na jedno nabití až 10h nebo lze systém připojit do elektrické sítě.

Zadní strana obsahuje zabudované bezdrátové přijímače určené pro bezdrátové mikrofony a zaleží pouze na vás, který si vyberete (ruční, náhlavní klopový). Jednoduché naleznutí volných frekvencí pomocí SCAN tlačítka. Infračervený port v přijímačích a patentovaná funkce ACT pro jednoduchou a rychlou synchronizaci s vysílači. Přijímací antény zabudované uvnitř systému s dosahem až 100m! Vstup Jack 6,3mm pro jeden kabelový mikrofon, linkový vstup a výstup Jack 3,5mm pro externí audio přehrávače nebo záznamové zařízení. Veškeré zdroje audio signálu lze nezávisle ovládat.

U sestav MA-303su a MA-303du je navíc integrovaný USB vstup pro přehrávání hudby s vlastním LCD podsvíceným displejem zobrazující veškeré potřebné údaje o přehrávání a tlačítky Play/ Pause, Stop a posunování či přeskakování hudby součásti je i dálkové ovládání přehrávače.

Miniaturní rozměry 210x276x165 mm a nízká hmotnost 2,7 kg!