Mipro MI-909 IEM nominováno na TEC Awards

MIPRO MI-909, digitální in-ear monitoring systém byl nominován na prestižní ocenění pro Outstanding Technical Achievement v kategorii bezdrátové technologie.

Mipro MI-909 IEM nominováno na TEC Awards

Vloženo 16. 10. 2014

MIPRO MI-909 je profesionální systém pro zpětný odposlech v UHF pásmu s digitální modulací. V této oblasti se řadí mezi opravdovou špičku. Nejmodernější digitální technologie přináší, jedinečný zvuk s vynikající stabilitou RF bezdrátového přenosu. Využití nachází u profesionálních aplikací, jako jsou větší a menší koncerty, klubové scény, studia a broadcasting. Systém se skládá z přijímače MIPRO MI-909R a vysílače MIPRO MI-909T.

Mezi charakteristiky přijímače MI-909R patří odolné a lehké tělo z hořčíkové slitiny, šířka VF pásma 64 MHz nebo ACT patentovaná funkce automatické synchronizace s vysílačem pomocí IR portů. Více informací o produktu naleznete ZDE.

IEM vysílač MIPRO MI-909T má standardní rozměry 1/2 19" RU. Šířka VF pásma je 64 MHz pro multikanálový provoz, má přehledné menu a opět zde naleznete ACT patentovanou funkci automatické synchronizace s přijímačem pomocí IR portů. Více informací o produktu naleznete ZDE.

TEC Awards nebo také Technical Excellence and Creativity Awards je prestižní program pro ocenění pokrokové technologie v oboru profesionálního audia. Program byl založen v roce 1985 a výsledky jsou každoročně prezentovány v rámci NAMM Show.

Produkt lze koupit ZDE.