NAMM 2016 – Hughes & Kettner představil TubeMeister Deluxe

Hughes & Kettner představil na NAMM 2016 v Anaheimu novou řadu lampových aparátu TubeMeister – Deluxe 20 a Deluxe 40.

NAMM 2016 – Hughes & Kettner představil TubeMeister Deluxe

Vloženo 22. 01. 2016

TubeMeister Deluxe 20 je kytarová celolampová hlava o výkonu 20W, 2 kanály - Clean a Lead s možností Boost na kanálu Lead. Tento boost, ovladatelný přes footswitch, dělá z Deluxe 20 v podstatě 3 kanálový zesilovač. Máte tedy k dispozici Clean, Crunch a Lead. Korekce jsou společné, ale speciálně laděné pro každý kanál i boost. Díky zabudovanému Power Soak (výkonová brzda) může hrát v režimech 20W, 5W, 1W a 0W (pro night recording nebo když nemáte reprobox nebo chcete hrát přímo do in ear). Výkonová brzda umožní ideální saturaci koncových lamp i při nízké výstupní hlasitosti. Efektová smyčka, TSC automatický bias, přepínání kanálů přes footswitch.

TubeMeister Deluxe 40 má výkon 40W, 3 kanály Clean, Crunch a Lead, společné korekce Crunch a Lead a speciální pro Clean. Opět brzda v režimech 40W, 20W, 5W, 1W a 0W. Efektová smyčka, TSC automatický bias, přepínání kanálů a FX LOOP přes footswitch.

Aparáty jsou „menšími bratry“ revoluční vlajkové lodi Hughes & Kettner TriAmp MKIII.

TubeMeister Deluxe se jako první pyšní označením FRFR (full range flat response) amp sound.

Další zásadní změnou je zabudovaný DI výstup Red Box AE (Ambience Emulation), který umožňuje zapojení přímo do PA systému a nová technologie zpracování signálu umožní dosáhnout perfektního poměru mezi zvukem mikrofony snímaného 4×12 boxu a přímého výstupu z koncových lamp, který vytváří perfektní čitelnost tónů.