Narada Michael Walden a Jeff Beck Tour

Bubeník, producent, umělec a uživatel mikrofonů Audix Narada Michael Walden, který je jedním z fenomenálních hráčů, dodává kapele energii a emocionální dynamiku, což pomáhá vynést jejich muziku na nejvyšší úroveň.

Narada Michael Walden a Jeff Beck Tour

Vloženo 19. 07. 2010

Na Naradově sadě bicích můžete zřetelně vidět mikrofony Audix a když jsme se ho zeptali, co má na hraní s kapelou Jeff Beck nejraději, Narada odpověděl: “mám rád vše, mé SCX25-A zachycují a přenáší publiku opravdu všechno.”

Zvukař Ben Findlay říká: “Poprvé jsem o Audixu slyšel v roce 2004, když jsme dostali D6 v Anglii, zamiloval jsem si ji natolik, že jsem ji použil pro turné Petera Gabriela. ” Co se týče Jeff Beck tour, na začátku tohoto roku udělal Jeff změnu ve složení své kapely a přizval ke spolupráci Rhonda Smitha na baskytaru a Narada Michaela Waldena na bicí. Narada již byl spokojeným uživatelem Audix mikrofonů a společně tedy složili "Rolls Royce" mikrofonní sadu, která obsahuje špičkové SCX25A pro overheady, ADX51 pro high haty, D4 pro rack tomy a floor tomy a i5 pro snare. Jeff používá na sejmutí zvuku ze svého Marshallu i5 a Rhonda pro svoji basovou bednu D6. Na všechny vokály jsou použity OM7.