Nejprodávanější pedál od Majik Boxu je Fuzz Universe

Nejprodávanější pedál od Majik Boxu je Fuzz Universe

Vloženo 05. 12. 2012

Pedál Fuzz Universe provázel Paula na jeho vystoupeních Mr. Big i na jeho clinic tour. Nahrával na něj ve studiích. Kolik výrobců se asi může pochlubit takovou možností otestovat zařízení pod drobnohledem nejlepších zvukařů a producentů?

Fuzz Universe je neodmyslitelnou součástí výbavy a zvuku Paula. Nová verze custom se liší na první pohled designem a z konstrukčního hlediska je zásadní záměna přepínačů za nové, bezhlučné (studio grade Carling footswitches), které ale zachovávají vlastnosti skutečného true bypass - Quiet Click relay switching.

Pokud si chcete udělat názor na poměr cena/kvalita u čehokoliv z produkce Majik Box, vystihuje to závěr testu uvedeného v Music Store 08/2012: „Protože jestliže tyto produkty v něčem opravdu excelují, je to především samotný zvuk. Potenciálními kupci jsou tak nejen ti, kdo by se rádi přiblížili zvuku svých oblíbenců, ale hlavně majitelé prvotřídních aparátů, kteří hledají seriózní overdrive či distortion ve stejné kvalitativní kategorii.“ Majik Box patří ke krabičkám, které po chvíli hraní nechcete už nikdy vypnout.