NEXO DAY a DIGITAL DAY se vydařily

Firma MusicData uspořádala 30.5.2001 NEXO DAY, na kterém představila revoluční monitor NEXO 45N-12, a následující den pak DIGITAL DAY, který uvedl přítomné do přehledu nejmodernějších formátů přenosu audio. Obě akce se setkaly s obrovským ohlasem.

NEXO DAY a DIGITAL DAY se vydařily

Vloženo 03. 06. 2011

Revoluční monitor NEXO 45 N-12 vyvolal v řadách účastníků NEXO DAY velmi kladnou odezvu, zejména díky zjištění, že současné hranice kvality zvuku na pódiu lze ještě výrazně posunout.

Stuart Kerrison, mezinárodní touring manager NEXO, byl prezentací v České republice nadšen, a to nejen z odezvy publika, ale i z mikrofonu Audix OM-3, který používal při demonstrování odolnosti monitoru proti zpětné vazbě, a proto si jej rovnou odvezl.

DIGITAL DAY (31.5.2011) uvedl přítomné do přehledu nejmodernějších síťových formátů přenosu audio. Poznali unikátní výhody nejnovějšího stolu InnovaSON ECLIPSE GT a zjistili, jak jsou pulty YAMAHA otevřeny všem formátům a jak snadné je tyto nejprodávanější digitální pulty rozšířit o stageboxy, nahrávání a síťové propojení. Seznámili se také s komunikačními systémy Riedel, bez nichž se dnes neobejde žádná světová produkce, a technologií RockNet, rozšiřující portfolio digitální distribuce audiosignálu.

S obrovským zájmem se také setkalo předvedení nejnovějšího přenosového vozu Českého rozhlasu, jehož veškerou zástavbu provedla firma MusicData.

Vzhledem k nadšeným reakcím účastníků se můžete těšit na další obdobně zaměřené akce.

Fotogalerie z obou akcí naleznete na našem Facebooku