NEXO uvolnilo nový očekávaný firmware pro NXAMP 3.01

Po usilovné 2 leté práci vývojový tým vygeneroval novou rodinu setupů. Algoritmus “Linear phase” je nyní aplikován na všechny produkty NEXO, takže je možné míchat a používat celou paletu produktů od “staré” PS serie nahoru. 

NEXO uvolnilo nový očekávaný firmware pro NXAMP 3.01

Vloženo 10. 08. 2012

Nový load obsahuje také upravené FIR filtry pro NEXO GEO S12 v aktivním i pasivním módu!! Nové setupy pro PS15 dodávájí stejnou porci zlepšení, jaká byla již dříve vyvinuta pro PS10 R2.

Dlouho očekávaná možnost nastavení setupů na kanál je nyní implementována.

Umožňuje volbu uživatele použít jakýkoliv box ze všech produktů na jednotlivé kanály v kombinace s perfektním fázovým srovnáním, což obrovským způsobem zvyšuje univerzálnost výkonného procesorového čtyřkanálového zesilovače NXAMP!!!!

Dále Load 3.0 také umožňuje volbu dělící frekvence pro subbasy. Poprvé má uživatel možnost vytvořit např. 3-pásmový systém s použitím NXAMP, s RS18 jako subbasem, RS15 jako basem a libovolným středo-výškovým boxem...

Nové FIR presety jsou také dostupné pro nový unikátní monitor 45 N12 v pasivním módu, které výrazně zlepšují výkon a zvuk. Nové presety zahrnují také 2x45N12 pasiv a 3x45N12 pasiv.

K dispozici je také nová verze Auvitran ES-monitoru, která obsahuje novou možnost volby presetu na kanál.

Nová verze 3.01 je volně ke stažení pro registrované uživatele na nexo.fr

Zákazníci si také mohou ZDARMA nechat nahrát nový load v servisním středisku společnosti MUSICDATA.

Největší novinky loadu 3.01:

- Možnost volby setupu pro jednotlivý kanál

- “Linear phase” pro všechny setupy

- Všechny systémy kompatibilní 20Hz – 20 kHz