Nová aplikace SoundPad pro Innovason Eclipse GT

Pouhým dotykem ovládáte, upravujete a spouštíte všechny zvuky. S intuitivním, rychlým a uživatelsky přívětivým M.A.R.S. SoundPad pluginem můžete efektivně nastavovat a ovládat jednotlivé zvuky, přehrávat je v divadelních a hudebních produkcích,  TV pořadech, koncertech nebo jiných živých přenosech. Stačí se dotknout obrazovky Eclipse GT nebo použít ovládání na konzoli.

Nová aplikace SoundPad pro Innovason Eclipse GT

Vloženo 23. 06. 2014

SoundPad - inovativní plugin, který přináší novou dimenzi přehrávání pro konzoli Innovason Eclipse GT vybavenou vícestopým nahrávacím systémem M.A.R.S. (Multi-track Audio Recording System). SoundPad umožňuje úpravu a spuštění až 64 audio souborů, každý z nich může využívat až 8 kanálů. Spouštění audio souborů může být provedeno několika způsoby včetně time code, MIDI, dotykem, fader start nebo tlačítkem mute atd.

Soubory lze naimportovat na odnímatelný pevný disk systému M.A.R.S. nebo lze přehrát v reálném čase z libovolného zařízení USB připojenému ke konzoli Eclipse GT. Plugin SoundPad lze paralelně používat s M.A.R.S. projektem; SoundPad v tomto případě neovlivní nahrávky ani přehrávání v rámci vícestopého projektu. V rámci SoundPad lze jednotlivé audio soubory přiřadit k 64 dotykovým slotům a dále editovat (start, stop, fade, úroveň, výška, atd.). SoundPad projekt může být vyexportován a převeden do jiného zařízení M.A.R.S. nebo MT128.

SoundPad také umožňuje tvorbu playlistů. Jedná se o řazené audio soubory (Waves, MP3, MP2, AIFF...), které lze automaticky přehrávat. Každý audio soubor může využívat až 8 kanálů – ať už se jedná o hudební motiv, mluvené slovo nebo speciální efekty. Nastavit lze až 4 playlisty na jeden projekt, kde může každý playlist obsahovat až 256 audio souborů.