Nová generace aktivních ozvučovacích systémů HK Audio Lucas LUCAS NANO

HK Audio představilo nové aktivní ozvučovací systémy LUCAS NANO. Nové modely LUCAS NANO 302, LUCAS NANO 305 FX a LUCAS NANO 605 FX tak doplnily již dostupné modely LUCAS NANO 608i a LUCAS NANO 602.

Nová generace aktivních ozvučovacích systémů HK Audio Lucas LUCAS NANO

Vloženo 08. 12. 2017

Cenami ověnčené systémy LUCAS NANO jsou také jedinými unikátními aktivními systémy, které lze přenášet pouze v jedné ruce. Nabídka nyní obsahuje celkem 5 modelů rozdělených do dvou výkonových skupin. Nabídka rozdílných vybavení jednotlivých modelů a široká nabídka příslušenství splní požadavky pro široké spektrum aplikací.

Všechny modely LUCAS NANO mají jedno společné - vynikající audio výkon v ultra kompaktním a extra lehkém provedení. Každý model LUCAS NANO zahrnuje aktivní subwoofer, který zabezpečuje dostatečné množství energie pro reprodukci nízkých frekvencí. Subwoofer také napájí dva satelity, které jsou pro manipulaci uloženy v zadní části subwooferu.

LUCAS NANO 608i nabízí integrovaný 8- mi kanálový mix a je ovladatelný jak přímo na subwooferu, tak bezdrátově pomocí iPad tabletu s přístupem na detailní nastavení EQ, kompresorů a reverb efektů. S dostatečným počtem vstupů tak vyhoví i požadavku na ozvučení celé hudební skupiny včetně možnosti Bluetooth Audio bezdrátového přenosu.

LUCAS NANO 605 FX je ideálním společníkem pro hudebníky, hudební skupiny, mobilní DJ nebo firemní akce. Nabízí integrovaný 5- ti kanálový mixpult, integrované reverb efekty včetně funkce Bluetooth Audio Streaming.

LUCAS NANO 602 je skvělou volbou hudebníky, mobilní DJ, party baviče, kteří chtějí využívat vlastní mixážní pult, nebo DJ kontroler a současně využívat zvukových a transportních vlastností serie LUCAS NANO.

LUCAS NANO 305 FX je koncepčně kompaktní variantou většího bratra 605FX. Nabízí stejnou konektivitu a vybavení integrovaného mixpultu.

LUCAS NANO 302 jako kompaktní verze většího modelu 602 nabízí všechny zvukové a transportní vlastnosti řady Lucas NANO a je určena uživatelům, kteří chtějí využít vlastní mixážní pult.

Zobrazit na imusicdata.czZobrazit na velkoobchodním portálu