Novinka audient iD14 již v předprodeji

iD14 nabízí audio kvalitu srovnatelnou s velkou studiovou konzolí v kompaktním desktop provedení. iD14 je vybaven dvojicí předzesilovačů používaných ve světově uznávaných konzolích Audient, špičkovou technologií Burr Brown převodníků.

Novinka audient iD14 již v předprodeji

Vloženo 26. 04. 2015

AKCE: Předobjednejte si Audient iD14 a získejte 10% slevu!

OČEKÁVÁNÉ DODÁNÍ: konec 05/2015

Ovládání poslechových monitorů ve stylu velkých pultů, JFET DI a revoluční ScrollControl nabízí ve spojení s intuitivním ovládáním ideální centrálu vašeho nahrávacího studia. Proč je Audient ojedinělý a výjimečný produkt?

Světově uznávané mikrofonní předzesilovače - profesionální zvuk, který si zasloužíte

Audient je jediná společnost, která používá stejné Class-A mikrofonní předzesilovače pro celou produktovou řadu. Ať už jste ve studiu s velkou Audient konzolí nebo na cestách s iD14, vždy máte k dispozici prvotřídní Audient zvuk.

Design vytvořený legendou - Davidem Deardenem - optimalizovaný více jak 18 letou zkušeností. Audient předzesilovače jsou používány v tisíce profesionálních nahrávacích studiích po celém světě. Díky univerzálnímu čistému charakteru zvuku je Audient iD14 úžasným společníkem jak při nahrávání doma, tak na cestách.

Brilantní technologie převodníků - brilance uvnitř přináší brilanci navenek.

iD14 nabízí vysoký výkon díky AD-DA převodníkům Burr-Brown, lídra v technologii digitálních převodníků. Kvalita analogového stupně vychází z dlouholetých zkušeností konstruktérů analogových studiových konzolí a ve spojení s vynikající technologií digitálních převodníků umožňuje slyšet zvuk v opravdové skutečné čistotě. Význam digitálních převodníků by neměl být nikdy podceňován. Prozkoumejte audio cestou Audient.

Plug and Play - zapojte a nechte se inspirovat.

Stejně jako dva mikrofonní předzesilovače nabízí iD14 harmonicky plný JFET D.I vstup. Můžete přímo připojit vaši kytaru, baskytaru, klávesy nebo bicí automat a nahrávání může začít.

Intuitivní software - objevte, jak jednoduché vše může být

Audient iD14 nechává věci jednoduché, což dosvědčuje design aplikace iD14 mixu. Když vytváříte cue mix s nízkou latencí nebo upravujete cestu pro odposlechové monitory, iD14 pevně integruje hardware a software prvky umožňující zjednodušit proces nahrávání. A soustředit se pouze na to, co je důležité – na hudbu.

Revoluční iD Mode - Scroll to Control

Použijte ruce pro ovládání vašeho software za pomocí funkce ScrollControl. Pouhým stisknutím tlačítka na čelním panelu iD14 se kolečko hlasitosti promění ve virtuální ovladač umožňující ovládat libovolné parametry vašeho DAW, plug-in nebo listovat v iTunes knihovně. Kdekoliv se nachází vaše myš, iD kontrolér může okamžitě přistupovat ke změně parametrů.

Ovládání poslechových monitorů ve stylu studiových konzolí - upravte si ovládací prostředí

Může to být ještě lepší! Pokud nepoužíváte virtuální ovládací kolečko, je možné iD tlačítko přiřadit funkci pro monitoring. Ve stopách většího bratra iD22 je tak možné ovládat kriticky důležité funkce jako je DIM, CUT, otáčení polarity, Mono Sum, Talkback a Cue Mix monitoring.

Rozšíření - můžete růst dle vašich potřeb

Potřebujete nahrát bicí? Žádný problém! S vašemi požadavky může růst i iD14, za pomoci optického ADAT/ S/PDIF konektoru. Jednoduše tak můžete rozšířit počet vstupních kanálů o dalších 8 vstupů, např. s Audient ASP880.

Kompaktní konstrukce - kvalita zajišťuje ochranu

Celokovová konstrukce iD14 ve spojení s hliníkovými ovládacími prvky je výsledkem vysokého stupně výběru komponentů. iD14 je připraven pro nekonečné noci ve studiu stejně jako dlouhé dny na cestách.

Specifikace

· 2 x Class-A Audient Console Mic předzesilovače (2x XLR)

· 2-in / 4-out High Performance Burr Brown AD/DA převodníky

· 1 x diskrétní JFET nástrojový vstup (1x 6,3mm mono Jack)

· Výstup pro studiové monitory (2x 6,3mm Jack, symetrické)

· Nezávislý Class-AB sluchátkový výstup

· Full Monitor Control funkce (pomocí software)

· Rozšíření vstupů pomocí ADAT Optical Input (8 dalších vstupů)

· DSP Mixer s nízkou latencí

· iD ScrollControl Mode (nastavitelný parametr DAW pro rychlou kontrolu, např. automatizace)

· celokovové provedení

· napájení USB2.0 Bus Powered, nebo pomocí externího adaptéru

E-shop: http://imusicdata.cz/audient-id14-usb-high-performance-interface

Video

https://www.youtube.com/watch?v=VZE6ZLQordo

https://www.youtube.com/watch?v=W09kFtboqIk