Novinky z Kanady – Radial

Radial - renomovaný kanadský výrobce direct boxů a signálových přepínačů na Musikmesse Frankfurt 2015 představil celou řadu novinek.

Novinky z Kanady - Radial

Vloženo 16. 04. 2015

Radial Trim Two

Pasivní stereo DI Box s funkcí ovládání regulace výstupní úrovně. Je určen především pro práci s notebooky, mobilními telefony nebo pro mobilní hudební přehrávače, které při použití na pódiu vyžadují možnost ovládání hlasitosti. Trim-Two je vybaven jak dvojicí 6,3mm jack vstupů, tak cinch stereo vstupy současně s 3,5mm stereo vstupem. Funkce Mono/Sum nabízí sloučení obou kanálů signálu při provozu Mono a funkce Ground-Lift umožňuje eliminaci nežádoucích brumů a šumů vzniklých např. zemní smyčkou.

Radial J48 Stereo

Nový stereo DI box navazuje na model Radial J48 a je vybaven stejnou signálovou cestou zabezpečující špičkovou reprodukci jak pro nasazení na pódiu, tak při nahrávání ve studiu. Unikátní přepínání 48V napájení na AC zabezpečuje větší dynamický pracovní rozsah, snižuje zkreslení signálu a zabezpečuje mimořádně lineární odezvu od 10Hz až 40kHz bez zahlcení. -15dB Pad přepínač slouží k utlumení velmi silných vstupních úrovní signálu a přepínač polarity -180° nabízí variabilitu při různých kombinacích snímání signálu.

Radial JDX-48

Nová generace populárního Radial JDX nyní nabízí nově možnost Phantom napájení, switch pro rozšíření nízkých frekvencí (Bass Extend) a Power Switch s možností volby výstupního výkonu zesilovače 100W/300W.

Radial Stagebug SB48-UB

2-kanálový 48V Phantom napájecí interface pro připojení kondenzátorových mikrofonů ve spojení s preampy PZ-PRE a PZ-DELUXE. Interface najde využití například ve spojení s preamp pedálem PZ-Pre který umožňuje kombinaci dvou samostatných vstupů (jeden ze snímače, druhý z mikrofonu). Při použití kvalitních kondenzátorových mikrofonů však nastává požadavek napájení a následné distribuce. Toto kompletně řeší StageBug SB-48-UB.

Na vstup XLR je možno připojit libovolný kondenzátorový mikrofon, jehož výstup lze dále pomocí symetrického XLR možno poslat do PA systému, přičemž nesymetrický 6,3mm lze využít na propojení jednoho ze vstupů PZ-Pre nebo PZ-Deluxe.

Radial tak v hojném počtu pokračuje s vývojem top produktů - o rostoucí popularitě této značky také svědčí zástup slavných, kteří mají Radial ve svém vybavení – Steve Lukather, Mark Tremonti, Kirk Hammett, Joe Satriani, Steve Vai, Tommy Emmanuel, Marcus Miller, Nathan East, John Patitucci, Eric Frampton, Tony Levin, Chick Corea, Rolling Stones, Steve Bailey, Victor Wooten, Eric Johnson, ACDC, Aerosmith, Dream Theater, Santana a nespočet dalších...

Všechny produkty Radial.