Novinky z výstavy Prolight & Sound 2019 ve Frankfurtu

HK Audio na výstavě Prolight + Sound 2019 ve Frankfurtu nad Mohanem představilo dvě novinky rozšíření vlajkové lodi Integrované Line-Array řady COSMO.

Novinky z výstavy Prolight & Sound 2019 ve Frankfurtu

Vloženo 09. 04. 2019

Jednou z prvních novinek je LINEAR 7. LINEAR 7 je nejnovější série v nabídce HK Audio, která rozšiřuje řady LINEAR 3 a LINEAR 5. Sérii LINEAR 7 tvoří celkem pět modelů reprosoustav a zahrnují čtyři full range modely a jeden subwoofer. Všechny modely nové série jsou vybaveny nejvýkonnějšími funkcemi ze všech modelů LINEAR a posouvají celý tento koncept vpřed. LINEAR 7 rozšiřuje rodinu produktů o řadu, která splňuje potřeby budoucích, profesionálních aplikací.

LINEAR 7 je skutečným nástrojem pro profesionální zvukaře, hudební skupiny, DJ a přináší nejmodernější technologií DSP řízenou přes ethernet, kterou lze dokonce použít i k ovládání stávajících reproduktorů řady LINEAR 3 a LINEAR 5. LINEAR 7 navíc nabízí uživatelsky přívětivé kardioidní nastavení – příslušná předvolba může být zvolena jednoduchým stisknutím tlačítka na subwooferu. LINEAR 7 je také připraven pro podporu distribuční sítě Milan - nový a připravovaný standard digitální audio sítě pro streamování zvuku.

Další novinkou pro Prolight + Sound 2019 je také řada reproduktorů SI, které jsou přizpůsobeny náročným potřebám dnešního instalačního trhu. První reproduktory SI, které byly představeny, jsou P10i a P10j. Tyto vysoce výkonné reproduktory typu Line-Source, každý s deseti 3 ”vysoce výkonnými reproduktory, jsou ideální pro širokou škálu instalačních aplikací, od větších místností s dlouhými dozvukypo sály, sportoviště, kostely a venkovní areály.

Řada SI je také určena pro použití v systémech evakuačního rozhlasu, je odolná vůči vodě a povětrnostním podmínkám a je možno ji objednat ve více než 30 různých barvách. K dispozici je také široká škála volitelného příslušenství pro montáž.

Poslední novinkou kterou společnost HK Audio představila je rozšíření vlajkové lodi Integrované Line-Array řady COSMO. Společnost HK Audio poprvé představila řadu COSMO line na výstavě Prolight + Sound 2018. V letošním roce proběhla premiéra reprosoustavy COSMO C 6. Model C 6 nabízí špičkový výkon, vyrovnanou frekvenční odezvu a široký úhel pokrytí. Relativně nízká výška z něj činí ideální volbu pro místa, kde je první divácká řada v blízkosti jeviště, a reprosoustavy jsou zavěšeny ve výšce do 6 metrů. COSMO C6 je tak ideální volbou pro spodní část ozvučovacího line array systému COSMO a dokonale doplňuje modely COSMO C10 a C8.

Dipl. Ing. Lothar Stamer, výkonný ředitel HK Audio, zhodnotil výstavu Prolight + Sound 2019:Prolight + Sound 2019 je pro HK Audio další dominantní show. Jsme nadšeni, že můžeme ve Frankfurtu představit LINEAR 7, řadu SI a reproduktor COSMO C 6. Těšíme se, že se nám opět podaří světu ukázat, proč je název HK Audio stále synonymem skvělého zvuku, bez ohledu na místo konání, typ produkce nebo lokální podmínky."