Nový Line-Array systém HK Audio COSMO zabezpečil precizní zvuk pro Show Angela Kellyho na hradu Ancient v Neuleiningenu

Nový Line Array systém HK Audio Cosmo uchvátil posluchače při Show Angela Kellyho

Nový Line-Array systém HK Audio COSMO zabezpečil precizní zvuk pro Show Angela Kellyho na hradu Ancient v Neuleiningenu

Vloženo 14. 08. 2018

VYHRÁVÁ U MUZIKANTŮ, UCHVÁTIL OBECENSTVO A OTŘÁSL RUJNAMI HRADU ANCIENT

Ne mnoho umělců strávilo více jak 30 let na světových pódiích. Ještě méně z nich získalo takové zkušenosti v mladém věku 36 let. Angelo Kelly je jedním z nich. Jako nejmladší člen Kelly Family v devadesátých letech byl idolem teenagerů a od roku 2006 se tento irsko-americký zpěvák, hudebník a skladatel vydal na sólovou kariéru. Po dvě noci na zámku Neuleiningen 28. a 29. června předvedl Angelo Kelly se svou rodinou a doprovodnou skupinou ty nejlepší skladby ze seznamu jeho nezapomenutelných představení. Dvojdenní open-air double-header koncert byl také zachycen na videu pro připravované živé DVD. Pro zabezpečení perfektního zvuku se Kelly a jeho tým spoléhali na nový Line Array systém COSMO od HK Audio.

DLOUHÁ HISTORIE

Angelo Kelly a HK Audio se vrací dlouhou cestou k počátkům své sólové kariéry. Jak Angelo vzpomíná, "Moje první vystoupení s HK Audio bylo Percussion Tour, kde jsem hrál výhradně na bicí. Od té doby jsem se vyvíjel jako sólový umělec a upevňovala se vazba s HK Audio. Od systémů LUCAS pro zkoušky a soukromé akce, přes ELEMENTS pro akustická vystoupení až po systém COHEDRA který jsem využíval poslední roky koncertů v sálech. Nyní je Angelo jedním z prvních umělců, kteří pro živé vystoupení představili nový systém HK Audio COSMO.

Arne Weitzel, HK Audio Sales konzultant a odborník pro profesionální audio / Rental stál za systémovou konfigurací systému COSMO, která se skládala ze dvou sad, každá po devíti modulech COSMO C8 (osazení 2x 8" + 1,4“ horn) s horizontální charakteristikou 80°. "Velkou výzvou bylo zabránit nepříjemným odrazům od bočních a zadních stěn," vysvětluje Weitzel. Oba clustery byly obráceny mírně dovnitř, aby lépe přizpůsobily pokrytí modulů C8 publiku. K podpoře hlavního systému technici nakonfigurovali mono sestavu pro near-fill a out-fill poslech. Pro tyto požadavky byla nasazena nová řada reproduktorů CONTOUR-X, modely CX 12, které poskytly perfektní pokrytí a dynamiku v požadovaném rozsahu prostoru.

ČITELNÁ REPRODUKCE BASŮ PŘED PÓDIEM A NA PÓDIU

Celkem dvanáct vysoce výkonných subwooferů CS 118 umístěných před jevištěm v kardioidním poli přineslo divákům úderný a dynamický bas a muzikantům na pódiu současně čistý a artikulovaný projev. "Subwoofery zde nebyly jenom pro publikum, sloužili také jako monitory pro hudebníky na jevišti. Na pódiu v současnosti využíváme více a více IEM odposlech do uší a subwoofery vám dávají tlak, který přesně potřebujete. Subwoofery CS 118 nabízí přesnou a pevnou artikulaci a i přes komplikovanou kamennou podlahu dokonale splňují naše požadavky." říká Angelo.

RELAXACE ZA FOH PULTEM

"S Angelem nám stačí letmý pohled z očí do očí a víme, že máme ten nejlepší Live Sound. To spojení musí být fyzické, abyste ho mohli skutečně cítit, a musí být dynamické jak v nízkých, tak ve vysokých frekvencích, "vysvětluje Alex Papatheodorou, dlouholetý FOH inženýr FOH pracující s Angelem. "A je v pořádku, pokud se sem a tam produkce trochu zesílí. Při koncertech s kapelou a rodinou máme na jevišti spoustu mikrofonů, takže je nezbytné, aby systém byl bezpečný. To znamená, že musí být maximálně imunní vůči zpětné vazbě. Při prvních zvukových zkouškách se systémem COSMO jsem má standardní EQ nastavení vypnul téměř na všech kanálech. "

HK Audio produkty