Nový Yamaha POCKETRAK PR7

Nový přenosný kapesní lineární PCM rekordér určený pro hudebníky, který nabízí velmi snadno použitelné rozhraní pro zachycení vysoce kvalitního audia. Nově vyvinuté, velmi citlivé mikrofony v XY páru, nabízí pro záznam skutečnou hloubku a přesnou stereobázi.

Nový Yamaha POCKETRAK PR7

Vloženo 06. 05. 2013

Přenosný kapesní lineární PCM rekordér určený pro hudebníky, protože nabízí velmi snadno použitelné rozhraní pro zachycení vysoce kvalitního audia. Nově vyvinuté, velmi citlivé mikrofony v XY páru, nabízí pro záznam skutečnou hloubku a přesnou stereobázi. Podpora formátu 96kHz/24bit umožňuje pořizovat záznamy té nejvyšší kvality. Přístroj umožnuje hudebníkům velmi rychle a intuitivně zaznamenávat koncerty, zkoušky, ale i nápady apod.

Rekordér je vybaven kromě mikrofonů i externím vstupem (mic/line), výstupem na sluchátka, dále metronomem a ladičkou. Z funkcí je potřeba zmínit možnost smyčkování (loop), označování (markers), dodatečné vkládání (punching) a přehrávání (overdubbing). Vnitřní pamět 2GB a externí slot micro SD/SDHC až 32GB. Součástí rekordéru je i licence na software WaveLab LE firmy Steinberg.Produkt zakoupíte v našem e-shopu imusicdata.cz