Nuendo Live nyní v balíčku s QL a TF konzolemi pro lepší kvalitu živého hraní

Software Nuendo Live Multitrack Live Recording od Steinberg je nyní k dispozici v balíčku s mixážními pulty QL a TF od společnosti Yamaha.

Nuendo Live nyní v balíčku s QL a TF konzolemi pro lepší kvalitu živého hraní

Vloženo 29. 03. 2016

Nuendo Live byl dříve dodáván pouze s CL sérií digitálních mixážních konzol Yamaha, ale nyní díky spolupráci mezi společnostmi Yamaha a Steinberg, se stal součástí všech tří sérií konzol, což z nich činí ještě výkonnější řešení pro živé nahrávání.

Série digitálních konzol QL jsou modelem „vše v jednom“, které se vyznačují vysokou vstupní a výstupní kapacitou použitelnou pro širokou škálu aplikací. Integrovaná Dante konektivita činí z propojení QL konzol s CL konzolami a R serie I/O racky jednoduchý, vynikající a flexibilní systém.

Série kompaktních digitálních pultů TF nabízí širokou škálu mixování s nově vyvinutým uživatelským rozhraním TouchFlow Operation, které je optimalizováno pro ovládání dotykového panelu. TouchFlow Operation dává všem uživatelům, od nováčků až po nejzkušenější techniky, intuitivní a přesto mimořádně silné provozní prostředí.

Nahrávací software Nuendo Live Multitrack je ideální pro použití živého nahrávání, od klubů až po koncertní haly a festivaly. Poskytuje jednoduché ovládání, což je výhodou v náročném a rušném prostředí, vysokou spolehlivost a rozsáhlou řadu funkcí, které přidávají na profesionálním výkonu a efektivitě. Přímá kontrola kanálů, markerů a převod operací z konzol CL a QL, přispívá k těsné integraci mezi Nuendo Live a pulty a přináší efektivnější systém živého nahrávání (TF konzoly neumožňují přímou kontrolu Nuendo Live).

Nyní, když je Nuendo Live dodáváno také s QL a TF konzolami, stejně jako i s CL sérií, má daleko více uživatelů možnost využívat pokročilé vícestopé nahrávání a kontrolu virtuálního zvuku, které umožňuje tato silná kombinace hardwaru a softwaru. Umožňují snadné přenesení souborů Nuendo Live mezi různými systémy.

Nové softwarové balíčky jsou dostupné od 1.3.2016. Berte prosím dále na vědomí, že Cubase AI software, který byl dříve spojován s konzolami TF sérií, bude nahrazen Nuendo Live.

Vyjádření Andrease Stellinga, prezidenta a generálního ředitele společnosti Steinberg: „Nuendo Live, naše profesionální nahrávací řešení, skvěle doplňuje konzoly Yamaha TF a QL, je to právě ta řada konzol, která posouvá live systémy na vyšší úroveň. Je to další názorný příklad perfektní spolupráce mezi našimi společnostmi, dodávající konzistentní a spolehlivé výsledky.“

„V Yamaha Group jsme velmi potěšeni, že úzká spolupráce mezi značkami Yamaha a Steinberg opět umožnila dodávat ucelené řešení pro naše zákazníky“, říká Ken Hiraoka, vedoucí oddělení Yamaha PA. „Nové Nuendo Live balíčky jsou nepřekonatelnou kombinací Yamaha konzol a software Steinberg, které přidávají pokročilé možnosti pro live vystoupení.“

Společnost Steinberg je známá po celém světě pro svoje software a hardware možnosti v oblasti hudby a audio. Společnost vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní produkty pro hudebníky a producenty v oblasti hudby, filmu, post produkci a multimediálním průmyslu od roku 1984. Produkty společnosti Steinberg využívají držitelé cen Grammy a Oscarů, skladatelé, technici a producenti.

Zobrazit produkty QL série Zobrazit produkty TF série

zobrazit produkty QL série zobrazit produkty TF série