Peavey Commercial Audio uvádí nový Dante modul MDM32 pro systémy MediaMatrix NION

Peavey Commercial Audio rozšiřuje produktovou řadu MediaMatrix o nový síťový modul MDM32 Dante.

Peavey Commercial Audio uvádí nový Dante modul MDM32 pro systémy MediaMatrix NION

Vloženo 04. 06. 2018

Peavey Commercial Audio přichází s novým síťovým modulem MDM32 Dante pro zařízení MediaMatrix NION. MDM32 nahrazuje modul Dante DLM, který lze v nových instalacích jednoduše vyměnit za nové rozhraní. Formát nové karty MDM32 je identický s původním CM formátem a umožňuje starší systémy CobraNet snadno aktualizovat na Dante systém, jednoduchým nahrazením modulů CM1 a CM2 v jednotkách MediaMatrix NION a CAB4n za nový MDM32 Dante modul.

MDM32 je kompatibilní se všemi zařízeními MediaMatrix NION DSP stejně jako s konfigurovatelnými I/O jednotkami CAB4. MDM32 podporuje 32 x 32 digitálních audio vstupů a výstupů, přináší Dante audio streaming se špičkovou zvukovou kvalitu s velmi nízkou latencí a nabízí tak jednoduchou a bezproblémovou integraci do sítě Dante.

Generální manažer společnosti Peavey Commercial Audio, Kevin Ivey o uvedení nové Dante karty pro systémy MediaMatrix: "MDM32 přináší veškerý výkon a flexibilitu modulu Audinate Brooklyn II ve formátu, který je speciálně přizpůsoben našim produktům. Zákazníkům pracujícím s platformou MediaMatrix lze zaručit jednoduchou a spolehlivou implementaci do sítě Dante."

MediaMatrix