Prolight+Sound výstava – Frankfurt 2022

Po dvou letech výpadku, způsobeného pandemií COVID-19 se opět konal tradiční veletrh Prolight+Sound ve Frankurtu nad Mohanem.

Prolight+Sound výstava - Frankfurt 2022

Vloženo 10. 05. 2022

Dlouho očekávaný, několikrát termínově přesunutý veletrh se nakonec v termínu 25-28.4 úspěšně konal.

Pro letošní rok se výstavní plochy omezili pouze na dva pavilony které byly vyhrazeny Audio a Light+Stage technologiím. Tradiční hudební část Musikmesse, která prezentovala výstavu hudebních nástrojů letos chyběla úplně.
Vzhledem k tomu, že ale vystavovali naše distribuční značky, rozhodli jsme se výstavu navštívit a využít množnosti se po dlouhé době potkal s partnery osobně. Stejně tak bylo důležité podívat se na ostatní výrobce a načerpat nové nápady.

HK Audio
Tradiční německý výrobce nemohl samozřejmě na výstavě chybět a jeho stánek na vstupu haly 11 nebyl k přehlédnutí. Stánku dominovala aktuální novinka - LINEAR 9.
Nová řada reproduktorových systémů navazuje na úspěšné řady LINEAR 5 a LINEAR 7. Nová řada LINEAR 9 v sobě spojuje pokročilé technologie společně a požadavky profesionálních uživatelů. Vysoce kvalitní reproduktorové komponenty, na zakázku navržené měniče a konstrukce horny, robustní ozvučnice z břízové multiplex překližky s PU povrchovou úpravou, nejnovější generace výkonových zesilovačů třídy D, vysoce výkonné DSP procesory, pokročilé síťové ovládání, profesionální napájecí adaptéry PowerCon a výroba v St. Wendel (Německo) tvoří mimořádně efektivní a hodnotu zachovávající řešení kompaktního PA systému ve své třídě.
Více informací zde.

Riedel
Produkty zahrnují audio, video a datový managenet patří k tomu nejlepšímu, co nyní trh nabízí. Riedel patří k absolutní špičce komunikace jak pro Broadcast, divadelní systémy, tak pro sportovní, hudební a společenské event akce.
Na výstavě ve Frankfurtu Riedel prezentoval vrcholnou variantu komunikační matrice Artist 1024, nové účastnické stanice RSP-1232HL a RSP-1216HL nabízející pokročilé uživatelské konfigurace pro individuální požadavky každého uživatele.