Radek Kroc Kreyson a Tonebone Switchbone

Tonebone Switchbone je nejen skvělým přepínačem dvou aparátů, ale  samozřejmě umožňuje hrát do obou aparatur současně. Takových switchů však existuje spoustu. Zkoušel jsem všechno možné. Bohužel někdy to nejlepší přijde nakonec  - zaplať pánbůh, že vůbec někdy.

Radek Kroc Kreyson a Tonebone Switchbone

Vloženo 06. 04. 2010

Switchbone má doopravdy skvělý zvuk, můžete jich kombinovat několik za sebou, propojit tak třeba 5 aparátů a není žádný problém se zvukem. Výborná je možnost „odzemnění“ v případě problémů s brumem a otáčení fáze o 180 stupňů. Co mne ale dostalo je skvělý boost. Má plynule volitelný gain a neuvěřitelně dobrý mid boost. Je skvělý jako „nakopávadlo“ i pro jeden aparát. Zvuk je neuvěřitelný. Slyšel jsem slova : „mám hodně krabic, ale Switchbone je nejlepší“ Souhlasím, určitě patří k těm nej..... Samostatný výstup na ladičku, takže se nemusíte bát ztráty signálu a „drag“ kontrol, pro eliminaci ztrát z kabelů – kytara Vám zní, jak kdybyste hráli snímačem přímo do aparátu !!!

Tonebone Switchbone má spoustu ocenění :

Recenze zahraničních renomovaných časopisů si můžete přečíst zde...

.... a za všechny :

"The Radial Switchbone sounds great! It is the best ABY box that I have used and the transformer isolation makes it easy to combine any two amps without noise."

Allan Holdsworth