Recenze – HK Audio Linear 5 LTS a L Sub 4000A

Nedávné vydání časopisu Production Partner nabídlo strhující a hloubkovou recenzi systému HK Audio Linear 5 LTS A a Linear 5 L SUB 4000 A.

Recenze – HK Audio Linear 5 LTS a L Sub 4000A

Vloženo 08. 09. 2016

Pod testem je podepsán Prof. Dr. Anselm GÖRTZ, jedna z předních německých autorit pro profesionální audio a PA systémy, který v recenzi detailně popsal oba systémy a to jak při samostatném provozu, tak v tandemu.

V testu jsou popsány různé praktické aplikace systému a to potřeba říci, že Prof. Dr. Görtz byl ohromen tím, co slyšel:

"Mohu bez váhání potvrdit, že se HK Audio se systémy LTS A a L SUB 4000A povedla opravdová trefa do černého. Plně aktivní plně aktivní systém složený z Top jednotky a subwooferu, který je vybaven vysoce profesionálními funkcemi je konstruován tak, aby vyhověl vysoce profesionálním standardům. Jeho akustické vlastnosti - úzká vertikální směrovost, vysoká hodnota SPL a nízké zkreslení - jsou ušité na míru pro potřeby mnoha uživatelů."

"K tomu všemu přidejte široké možnosti univerzálního nasazení, s kombinací od jedné Top jednotky v sólo režimu až pro středně velké PA se čtyřmi hlavními jednotkami LTS A a odpovídajícímu počtu subwooferů v každém stacku. Pokud Vás i toto nepřesvědčí, doporučujeme navštívit produkci s tímto systémem. Systém však nezní pouze opravdu dobře, ale disponuje mocným tlakem a jeho zvukové vlastnosti zůstávají beze změny v celém rozsahu dynamiky. "

Celou recenzi si můžete přečíst ZDE.