Sluchátka ULTRASONE SIGNATURE PRO

Sluchátka ULTRASONE SIGNATURE PRO

Vloženo 23. 01. 2012

Jak to vše začalo a jaké byly první krůčky?

Vše začalo s ručně vyrobenými sluchátky Ultrasone Edition 9 high-end a jejich uvedením na trh. Pro řadu Edition 9 byly použity jen exkluzivní vysoce odolné materialy, pro doplnění precizního a skvěleho zvuku, jehož je dosaženo díky technologii S-Logic. Navíc byla na náušníky sluchátek použita nejjemnější kožešina. Technologie S-Logic byla vytvořena pro zajištění profesionálně čistého a ostrého zvuku, což bylo pro Ultrasone, coby jednoho z předních odborníků na výrobu sluchátek stěžejní a samozřejmé. Ale nezapomínejme na inovativní a patentovanou ULE technologii. Tato technologie pomocí stínění MU kovu chrání před elektromagnetickým zářením. Každý, kdo někdy používal sluchátka více než hodinu denně, si neumí představit, že by se tato zátěž dala snést právě bez redukce záření. Právoplatný nárok firmy Ultrasone na titul leadra v oblasti výzkumu a vývoje, díky své specializaci se na sluchátka, je založen na produktu Signature PRO, jenž systematicky realizuje touhy všech svých uživatelů a příznivců na celém světě.

Příběh pokračuje…

Profesionální uživatelé si již dávno zvykli na kvalitu sluchátek z řady Edition a ukázalo se, že extravagantně designová sluchátka Edition jsou příliš delikátní záležitostí na denní použítí ve studiu. Ale není nic s čím by si firma Ultrasone nedokázala poradit…Tato černá, nově vytvořená Signature PRO sluchátka jsou navržena pro zcela zásadní revoluci ve světě profesonálních uživatelů – jejich design je kombinací prvotřídních zvukových vlastnosti s nekvalitnějším materiálem z celé série Edition a navíc jsou uzpůsobena k použití na cestách, ve studiu, na koncetrech…zkrátka kdekoli a kdykoli.

A tím to nekončí…

Ruční výroba v Německu. Vybavení propracovanou technologií Ultrasone. Komfortní ušní vycpávky a nový hlavový most, jež jsou propracované tak, aby bylo možné poslouchat bez stresu jakkoli dlouho. A co je nejlepší……sluchátka Signature PRO jsou I při svém minimalistickém designu schopny odvést skvělou a tvrdou práci a Vám zajistit radost z jejich použití! Loga a náušníkách se značkou jsou vyrobeny z jemně leštěněho tvrzeného skla, jenž zdůrazňuje profesionální přístup. Tmavě šedé náušníky a náhlavní most jsou ručne šity a vyrobeny z osvědčené a vyzkoušené kůže etiopské dlouhosrsté ovce. Díky této zcela exkluzivní kůži je uživatelům zajištěna dlouhotrvající kvalita, neuvěřitelně pohodlný tvar a vynikající izolace. Jako bonus nabízí Signature PRO, na základě poptávky koncových uživatelů, odnímatelné kabely a B-Lock propojení. Předností kabelů je, že mohou být vyměněny kdykoli je třeba. Standardně se dodávají dvě varianty kabelů o délce 3m a 1,5m. Výslednou třešinku na dortu pak tvoří zákaznické balení Signature PRO pro pohodlnou přepravu.

e-shop: ULTRASONE SIGNATURE PRO

Technologie ULE a nový designSluchátka řady PRO vybavená technologii ultranízkých emisí (ULE) jsou zkonstruována speciálně pro profesionální uživatele. Nová konstrukce činí tato profesionální sluchátka nejen jedinečnými, ale díky využití vyšší anatomické plochy ucha také zlepšuje čistotu a zřetelnost zvuku s podporou prostorového vnímání.Technologie ultranízkých emisí (ULE) byla speciálně vyvinutá pro profesionální uživatele, kteří tráví takřka polovinu svých životů s nasazenými sluchátky. U měničů většiny sluchátek dochází během přeměny elektrického signálu v akustický k vyzařování nízkofrekvenčních elektromagnetických polí. Firma Ultrasone na tento jev reagovala vyvinutím speciální technologie ULE (ultranízké emise) používající stínění pomocí MU kovu (slitina s velmi vysokou magnetickou vodivostí - 75% nikl, 15% železo + měď a molybden), která snižuje elektromagnetické vyzařování až o 98% v porovnání s běžnými sluchátky. Technologie ULE je schvalována v mezinárodních recenzích a doporučována technickými zkušebními organizacemi.

Technologie přirozeného prostorového zvuku S-Logic™ PLUSDíky technologii přirozeného prostorového zvuku S-Logic™ se obvyklý sluchátkový zvuk odpoutává od hlavy posluchače. Zvuk již není "sevřený", ale prostorový a otevřený. Posluchač zřetelně vnímá směry a vzdálenosti - nabývá dojmu, jako by se nacházel na živém koncertě. Tato nová technologie nevyžaduje použití žádných přídavných zařízení. Stačí připojit sluchátka Ultrasone ke zdroji signálu a ihned můžete vychutnat prostorový zvuk!

Sluch v bezpečíTechnologie přirozeného prostorového zvuku S-Logic™ umožňuje až 40% snížení výstupní hladiny akustického tlaku (3-4dB) pro dosažení stejného vjemu hlasitosti. Toto řešení výrazně snižuje riziko poškození sluchu a zároveň zaručuje dlouhé hodiny poslechu bez únavy - absolutní nutnost pro uživatele trávící dlouhou dobu s nasazenými sluchátky.

Technické údajeZpůsob reprodukce: technologie S-Logic™ PLUS přirozeného prostorového zvuku Stínění: stínění pomocí MU kovu - technologie ULE ( ultranízké emise )Princip: uzavřená dynamická sluchátka Kmitočtový rozsah: 8-42.000 HzImpedance: 32 OhmHladina akustického tlaku: 98 dBMěnič: 40mm, titanové měničeMagnet: NdFeB Hmotnost bez kabelu: 300g Délka kabelu: 3m a 1,5mKonektor: zlacený Jack 3,5/6,3mm

Balení obsahujeSluchátka SIGNATURE PROPřepravní odolný kožený obal Kabel rovný délka 3 m s Jack 3,5mm do sluchátek a Jack Neutrik 6,3mm Kabel rovný délka 1,5m s Jack 3,5mm do sluchátek a Jack 3,5mm lomený