Sommer Cable MERCATOR CAT.6a PROFLEX – Buďte flexibilní

Profesionální flexibilní datový kabel CAT.6a. Dvojitý odolný plášť s průměrem 8,7mm. Konstrukce S/FTP 4x2x0,22 mm². Ideální kabel pro náročné mobilní aplikace a Dante sítě.

Sommer Cable MERCATOR CAT.6a PROFLEX - Buďte flexibilní

Vloženo 18. 08. 2023

Na scénu přichází dvouplášťová verze propojovacího kabelu SC-MERCATOR CAT.6a PROFLEX (kód 580-1331) – dostupná také s kompaktnějším jednoplášťovým obalem (kód 580-1301).

Mnoho aplikací vyžaduje kabely se zvýšenou flexibilitou, což může ovlivnit životnost kabelu. S ohledem na tyto skutečnosti jsme vyvinuli vynikající řešení a vybavili náš  síťový kabel SC-MERCATOR CAT.6a PROFLEX dvouplášťovou konstrukcí, která kombinuje maximální flexibilitu s maximální odolností.

Kabel s vnějším průměrem obalu 8,7 mm má za studena pružný měkčený PVC plášť, který je vytlačován ve dvou pracovních krocích. Vnější plášť je aplikován jako kruh, aby udržoval páry drátů v těsné poloze, i když jsou v pohybu. Druhý vnitřní obal slouží jako dodatečná ochrana proti oděru, tlaku nebo zlomení jako odolná ochrana pro zachování pružnosti pro velmi dobré navíjecí vlastnosti s pouze malý paměťový efektem. Díky této konstrukci nedochází k nepříjemným smyčkám ve vedení a eliminuje se případné zakopnutí. Konstrukce S/FTP s vysokým průřezem AWG24/7 zajistí stabilní přenos i na delší vzdálenosti.

Uživatelé, kteří považují konvenční kabely CAT za příliš tuhé/nepružné, se mohou vrátit k této variantě PROFLEX s vysoce kvalitním matným povrchem. Je však třeba vzít v úvahu, že tato konstrukce představuje kompromis mezi pevnými standardními vedeními a odolnými kabely s neústupným PUR pláštěm. Pro aplikace pod vysokým tlakem, silnými tahovými silami a teplotami pod bodem mrazu doporučujeme verzi PUR.

Vhodné konektory RJ45 RJ45C6XL (volitelně s ochranným pouzdrem HICON HI-C6XL-HD), kterou lze namontovat bez nářadí, nebo Neutrik NE8MX6 a NE8MX6-B.

Kabel PROFLEX je ideální pro použití v živé zábavě a studiových aplikacích, stejně jako pro průmyslové aplikace. Většina současných standardů je podporována, jako je 10GBaseT & 1GBaseT Ethernet, Dante, AVB, ACE, GigaACE, ARTNET, MA-Net, HDBaseT.

Koupit kabel na Imusicdata.czKoupit kabel na Dealerzone.cz