Speciální slevy na imusicdata.cz v rámci Vysočina fest pokračují do 10. srpna!

Vysočina fest je za námi. Festival představil hvězdy z různých žánrů a koutů České republiky či Slovenska. Jen pro připomenutí například Čechomor, Tomáš Klus, David Koller, Richard Müller, Chinaski nebo J.A.R. Co vše je ale potřeba z technického hlediska zařídit, aby si diváci mohli naplno vychutnat hudební produkci?

Speciální slevy na imusicdata.cz v rámci Vysočina fest pokračují do 10. srpna!

Vloženo 17. 07. 2014

Konstrukce na hlavním pódiu měla šířku 26 metrů a výšku 13 metrů. Pódium stavělo 25 lidí po dobu 2 dní. Demontáž poté zabrala 1 den. Zvuk obstarávalo 50 reproduktorů a světelnou show 250 různých reflektorů a světel.

Ozvučení venkovních prostorů bývá tvrdým oříškem. „V tomto ohledu spoléháme na ozvučovací systém NEXO STM. Na tomto systému je unikátní nejenom jeho síla, ale i neuvěřitelně čistý zvuk. Jména umělců, která NEXO STM používají mluví sám za sebe – Robbie Williams, Elton John, The Kiss nebo třeba David Guetta,“ říká Tomáš Ouředníček, majitel naší společnosti.

Pro bližší představu toho, jak to na festivalu vypadalo, si prohlédněte galerii pod článkem.

Zároveň nezapomeňte, že do 10.8.2014 jsme v našem internetovém obchodě imusicdata.cz připravili v rámci Vysočina festu speciální slevy. Pro více informací klikněte ZDE.