Stěhujeme se na novou adresu!

Po dlouhých a pečlivých přípravách čeká MusicData několik velkých změn. Jedna z těch prvních je kompletní přesun naší centrály, prodejny a skladu na novou adresu. Naše staré sídlo jsme zbožňovali, ale to nové budeme zbožňovat ještě víc. Nová centrála poskytne lepší dostupnost, větší - vylepšenou prodejnu, efektivnější systém logistiky objednávek a mnoho dalšího.

Stěhujeme se na novou adresu!

Vloženo 12. 09. 2014

Tímto upozorňujeme všechny zákazníky MusicData, že od pátku 26.9.2014 bude z důvodu stěhování na novou adresu uzavřena prodejna ve Velkém Meziříčí. Nově nás již brzy naleznete na adrese U Tržiště, 594 01 Velké Meziříčí (vedle NC Kaufland).

Ničeho se ale neděste – zboží si i nadále můžete objednat přes internetový obchod imusicdata.cz nebo velkoobchodní portál dealerzone.musicdata.cz. Od 24.9. bude také možnost si zboží vyzvednout osobně zdarma u nás ve skladu na nové adrese U Tržiště, 594 01 Velké Meziříčí. O termínu otevření prodejny Vás budeme brzy informovat.

Těšíme se na Vás na nové adrese!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Z důvodu stěhování skladu a prodejny může u některých objednávek dojít k prodlevě dodání zboží o 2 dny oproti běžné dodací lhůtě. Předem se omlouváme a děkujeme za pochopení!