Strymon BigSky reverb machines

Strymon a čert nikdy nespí. Vývoj se u této současné No.1 v efektech snad nikdy nezastaví. A protože jsou to kluci šikovní, přichází BigSky reverb s 12 efekty: Room, Hall, Plate, Spring, Swell, Bloom, Cloud, Chorale, Shimmer, Magneto, Nonlinear, Reflections.

Strymon BigSky reverb machines

Vloženo 04. 10. 2013

Vývoj se u této současné No.1 v efektech snad nikdy nezastaví. TimeLine, Mobius, Flint mají nadšené vyznavače, kteří by svoje krabičky nevyměnili. A protože jsou to kluci šikovní, přichází BigSky reverb. Novinka nabízí 12 efektů z rodiny rerbů - Room, Hall, Plate, Spring, Swell, Bloom, Cloud, Chorale, Shimmer, Magneto, Nonlinear, Reflections. O kvalitě je zbytečné mluvit. Prostě studiová. Teplý, inspirativní zvuk, který posune nástroj někam jinam.

Muzikanty ručně vytvořené algoritmy mapují to nejlepší, co se kdy v reverbech vytvořilo a pokud prahnete například po zvucích starých „blackface“, budete asi překvapeni, jak Strymon pomůže celkovému zvuku Vašeho nástroje. Ovládání Decay, Pre-Delay, Mix, Tone, Mod, Param 1, 2 Param + další možnosti včetně MIDI a expresion pedálu. 300 pamětí. Vychytávky typu – stiskněte a držte footswitch a dostanete nekonečný sustain. Přeznívání při přepnutí zvuku. No a k tomu ještě Speaker Cabinet emulation pro příme hraní do PA nebo recording. Strymon to prostě umí a umí i nádherná instruktážní videa YouTube, která potvrzují, že je na co se těšit. Zvlášť, když něco dělají muzikanti pro muzikanty. Nádherné shrnutí od výrobce na závěr: "Go Where No Reverb Has Gone Before."