Strymon Ola dBucket Chorus and Vibrato

Strymon  Ola dBucket Chorus and Vibrato

Vloženo 18. 10. 2012

Strymon totiž umí jednu skvělou věc. Spojit vkusně a účelně modern a old-school technologii. OLA je přirozený, teplý chorus a vibrato. Vzpomeňte si na nenahraditelný Chorus Ensemble z 80. let.

Strymon Ola dBucket Chorus and Vibrato umožní zvolit tradiční single-delay-line chorus, kde si můžete nastavit velkou hloubku nebo Multi type, kde tři samostatné části dBucket delay vytváří oddělené zpoždění pro každý stereo kanál a výsledkem je chorus, který znáte pouze ze studií. Vibrato, používané na nejlepších „krabičkách“ renomovanými výrobci, je další možností volby. Využívá LFO a single dBucket delay pro zpoždění. Pozor neplést si s tremolem.

Toto je skutečně něco jiného. Naprosto plnoprávně doplňuje tento efekt, stejně jako to bylo v případě původního BOSS CE-1. Musíme jen souhlasit s výsledkem zahraničního testu (abychom nebyli nařčení z plagiátorství, nechme původní jazykovou verzi):“ After playing with the Strymon Ola for a few weeks, I think they definitely have a winner on their hands. It sounds amazingly natural and has a feature set that can hold it’s own against any other manufacturers’ offering: analog or digital. For these reasons, I wholeheartedly award the Ola the Guitar Gear Heads Rig Ready Award“. Stejně jako u mnoha jiných platí, toto není efekt na jeden večer a pak s ním na bazar. Toto je trochu jiná a delší cesta.