Strymon TIMELINE delay – Inspiration Machine

Když se rozhodl Strymon vyvinout  studio-class stereo delay ve velikosti efektového pedálu, věděl, že to nebude jednoduché.

Strymon TIMELINE delay - Inspiration Machine

Vloženo 21. 09. 2012

Muselo se udělat něco nového, překonat dosavadní kvalitu zvuku, využitelnost pro různé styly, vymyslet hardware design a perfektně přizpůsobit výkon procesorů.

Celé měsíce ve zvukových laboratořích Strymon tvořili delay, který bude lepší než to, co muzikant doposud slyšel. Cílem bylo něco nového a hudebně inspirativního. Neuvěřitelně výkonný chip SHARC DSP je využitý na maximum.

TimeLine má v sobě dvanáct různých delay „machine“. Každý s maximální dodatečnou kontrolou nad zvukem. Tím je možné výrazně ovlivnit výsledný charakter zvuku a především pocit ze hry, který vám delay přináší. Můžete uložit až 200 svých oblíbených zvuků. Od konkrétních a jasných delay ve studiové kvalitě po syté a kolísavé zvuky páskových delay. Teplé, fuzzy analogové zpoždění nebo třpytivé, vzdušné a křišťálově čisté moderní delay. Vše je možné. Pokud je to někomu málo, může využít stereo Looper 30 vteřin a vše ještě ovládat MIDI.

Inu pravé lukulské hody pro milovníky zpoždění (tím nemyslíme vyznavače pozdního příjezdu dopravního prostředku). Strymon TIMELINE je po zásluze nazývána Inspiration Machine. Mimo hlavní výběr 12 typů delay – Digital, Dual, Pattern, Reverse, Ice, Duck, Swell, Trem, Filter, Lo-Fi, dTape, dBucket – můžete ovládat ještě Time, Repeats, Mix, Filter, Grit, Mod Speed, Mod Depth a dále Smear, High Pass Filter, Repeats Dynamics. Strymon TimeLine je současnou "1" v delay.