Světová premiéra nové Silver Series zesilovače CAMCO V8

  Tato další generace v hybridní technologii H dodává 4300W čisté síly na kanál do 2 nebo 4 Ohmů. 

Světová premiéra nové Silver Series zesilovače CAMCO V8

Vloženo 24. 03. 2010

Díky svému pokročilému uživatelskému rozhraní, integrované síti, UNOS operačnímu systému a volitelným DSP plug-in, V8 spojuje formu a funkci k dodání opravdu pozoruhodného výkonnového zesilovače a pokročilého systému řízení reproduktorů ve všech oblastech použití, kde je potřebný vysoký výkon, čistá zvuková reprodukce a integrita.

S digitálním nebo analogovým provozem a s klidem na duši díky 6-ti leté záruce. V8 dodává vylepšenou platformu pro budoucnost dle dnešních požadavků trhu za cenu, která je více než příznivá.

První věc, které si všimnete, je absence jakýchkoli ovládacích knoflíků či spínačů vpředu nebo vzadu. V tomto zcela novém formátu je umožněno řídit nastavení všech parametrů přes display. Takový čistý a praktický přístup snižuje faktor opotřebení na mechanických částech, nemluvě o rozvoji progresivního přístupu k funkci a podobě.

Tato jednotka dodá více jak 4000 W špičkového výkonu pro každý kanál, lhostejno zda v 2 nebo 4 Ohm režimu. V8 je schopen udržet stejný výkon bez ohledu na zatížení, tím se usnadní život pro použití ve variabilních aplikacích.

Nový CAMCO V8 je vhodný pro všechny sektory trhu, kde je třeba vysoký výkons topologií hybridní třídy H a pokročilým SMPS designem.

V8 nabízí CAMCO-legendární značkovou úroveň výkonu a zvukové integrity v překvapivě rentabilní ceně.

technické info pdf