TAD 7025 WA – HIGHGRADE Premium Selected

Nová TAD 7025 WA je určena především pro kytarové zesilovače  jako Diezel ("Pit Spezial"), Blackstar, Brunetti, ENGL, Fender, Marshall, Mese Boogie, oranže.

TAD 7025 WA - HIGHGRADE Premium Selected

Vloženo 29. 04. 2011

TAD 7025 WA – předzesilovací elektronka ideální pro tlustý, pevný zvuk s podporou těch správných „britských“ středů. 7025 WA HIGHGRADE Premium Selected byla vyvíjena dlouhou dobu. A podle ohlasů se skutečně povedla. Kombinace „tučných“ středů, pevných basů, příjemných výšek, vysokého gainu a skvělé čitelnosti tónu při vynikající nízké mikrofoničnosti jsou nejen v této cenové relaci neuvěřitelné.

V režimu overdrive tato lampa poskytuje výborný sustain a reaguje skvěle na dynamiku. Proto funguje skvěle i režimu cruch a na čistém zvuku vytváří inspirující harmonické špičky.

Pokud by se měl dojem z této lampy shrnout do několika slov, tak výstižné by bylo : „vyvážený zvuk, který Vás baví a inspiruje….“.

7025 WA je doporučena pro pozici V1 lampových kytarových zesilovačů a dále všude tam, kde je potřeba nízké mikrofoničnosti. Výborná je v kombinaci s lampou ​​TAD ECC83 WA (RT008), která tuto 7025 WA skvěle doplňuje na pozici V2.

7025 WA TAD HIGHGRADE Premium Selected je doporučována především pro Diezel ("Pit Spezial"), Blackstar, Brunetti, ENGL, Fender, Marshall, Mese Boogie, Oranže, Hughes & Kettner. Ale nebojte se, bude Vám hrát ve všech zesilovačích, ze kterých chcete dostat pěknou porci mohutného zvuku. Nahrazuje:12AX7, 12AX7A/WA/WB/WC, ECC83, 7025, SPAX7.