TOTO a Geo D hráli pro privilegované v Bielsteinu

Každým rokem pořádá pivovar Erzquell v německém Bielsteinu (35 km východně od Cologne) Brauerei Open Air festival. Tato ojedinělá akce, která se koná na malebné louce v sousedství pivovaru, se proslavila celou řadou velkých koncertů.

TOTO a Geo D hráli pro privilegované v Bielsteinu

Vloženo 19. 02. 2009

Tento rok pivovar oslavil 10-leté výročí své existence a rozhodl se proto pro unikátní kousek - přesvědčil k účasti rockovou legendu 80. let, skupinu TOTO! Louka, na které se koncerty konají, je v podstatě zahrada pivovaru, a má tudíž omezenou kapacitu. Proto byl koncert s pouhými 3 500 místy kompletně vyprodán během chvilky. Ti šťastlivci, kterým se podařilo získat vstupenku, mohli na vlastní kůži okusit jedinečnou atmosféru této akce. Aby se publikum dostalo do správné nálady pro TOTO, zahrála ještě před vlastním koncertem místní skupina Slyboots.

Babbel & Haeger měli k dispozici nejlepší možný ozvučovací systém. Použili nový závěsný GEO D10 systém od NEXA, s 8 bednami na každé straně, doplněný 6 CD 18 subBassy. Celý systém byl napájen 8 CAMCO Vortex zesilovači. A byla to vskutku výborná volba, která dokonce přinutila FOH zvukaře Jense Shillinga k tomu, aby během zvukové zkoušky zcela spontánně pro celé osazenstvo zvolal do talk-back mikrofonu, že toto PA prostě zbožňuje!!!