Ultrasone Edition 10 – Otevřený luxus

Každý kus Edition 10 je ve výrobním závodě v Bavorsku zhotoven ručně. Celkový počet kusů je přitom limitován na 2010 kusů. Tato nově vyvinutá sluchátka nabízí neomezený vzdušný 3-dimenzionální zvuk v kombinaci s luxusním řemeslným zpracováním. Vysoce kvalitní materiály ve spojení s posledními poznatky vývoje umožňují dosáhnout nevídanou otevřenost zvukové reprodukce.

Ultrasone Edition 10 - Otevřený luxus

Vloženo 26. 10. 2010

Vývoj úplně nového designu sluchátek je vždy úchvatnou výzvou. Široký výběr forem, materiálů a technologií otevírají možnosti vytvořit od základu jedinečný produkt. Vychutnejte si „Know-How“ spojenou s vášní kterou Ultrasone jako specialista vdechnul do nových sluchátek Edition 10.

Každá sluchátka Edition 10 jsou vyrobena s precizní pečlivostí a jsou označena vlastním jedinečným výrobním číslem. Takto se stává každý exemplář sluchátek Edition 10 limitovaným unikátem. Edition 10 jsou prvními sluchátky řady Edition s otevřenou konstrukcí. Revoluční design a jedinečné linie již opticky naznačují vznosnou vzdušnost těchto sluchátek. Při vývoji tvaru náušníků se vycházelo z tvaru motýlích křídel, což se nakonec projevilo v celkové lehkosti designu. Ultrasone je i těchto sluchátek garantem výběru těch nejlepších materiálů a špičkové audio reprodukce.

Luxusní, jemná kůže z etiopské jehněčiny pokrývá náušníky a hlavový most. Vysoce kvalitní hnědá kůže vám poskytne úžasný komfort i při dlouhém nošení. Kovové náušníky byly potaženy drahým kovem Ruthenium a součástí tohoto luxusního provedení je i ručně opracované dřevo Zebrano. Hliníkový most speciálně navržený pro Ultrasone Edition 10 nabízí extrémně lehkou konstrukci a pevnost. Teplé barvy a vysoce kvalitní nátěr na vás zapůsobí s elegancí a ohromí vás.

Součástí této limitované edice je speciální dekorativní dřevěný stojánek s logem na který můžete sluchátka Edition 10 zavěsit. Tento stojánek je vyrobený z drahého tropického dřeva Zebrano, který má výraznou pruhovanou kresbu a vyznačuje se kontrastní hustotou pásů. Součástí Edition 10 je přepravní polstrovaný dřevěný kufřík pro bezpečné přepravování.

Samozřejmě jsou EDITION 10 vybaveny patentovanými technologiemi S-Logic Plus a ULE ( MU-stíněním). Kabel z OFC (99% čisté postříbřené mědi ) je optimalizován pomocí aramidových vláken a nabízí vyšší vodivost, extremní pevnost v tahu s minimálním paměťovým efektem.

Technické data

Princip: otevřená High-End audifilská sluchátka Náušníky: supra circumaural, jemná hnědá jehněčí kůže Způsob reprodukce: technologie S-Logic™ Plus přirozeného prostorového zvuku Stínění: stínění pomocí MU kovu - technologie ULE ( ultranízké emise ) Kmitočtový rozsah: 5 - 45.000 Hz Impedance: 32 Ohm Citlivost: 99dB Měnič: 40mm, titanové pokovení Hmotnost bez kabelu: 282g Magnet: NdFeb ve složení Neodym, Železo a Boru Délka kabelu: 3m Kabel: vysoce flexibilní, OFC měď s aramidovými vlákny Konektor: zlacený Jack 6,3mm