Ultrasone Edition 8 Limited

Německý výrobce Ultrasone oznámil prodej nejluxusnějších sluchátek – Edition 8 Limited. Sluchátka jsou ručně vyrobena v Německu a každé mají své výrobní číslo. Postavena jsou na základě designu původní edice sluchátek Edition 8, ale tato nová speciální edice sluchátek bude limitovaná na 888 kusů celosvětově.

Ultrasone Edition 8 Limited

Vloženo 30. 07. 2010

Edition 8 Limited jsou nádherné a propracované v každém detailu. High-end uzavřená audiofilská sluchátka mají spojení s tmavě hnědou a stříbrnou barvu. Samozřejmě jsou vybavena nejmodernější technologií S-Logic ™ Plus, která vám dodá přirozené prostorové vnímání zvuku, za kterou dostala prestižní cenu Plus X Award". Ultrasone Edition 8 Limited také obsahují MU-Metal stínění (ULE technologie), které snižují množství elektromagnetického záření směřující k posluchači až o 98% se srovnání s běžnými sluchátky.

Edition 8 Limited mají mušle potaženy speciálním drahým kovem ruthenium s matnou úpravou povrchu. Díky této úpravě se minimalizují otisky prstů a šmouhy. Tato část má jemný detail doplněný ořechovým dřevem se sedminásobným ochranným lakem, která je odolná proti poškrábání. Pro konečný luxus je vnitřní část polstrování a náušníky potaženy tmavě hnědou kůží z pravé etiopské jehněčiny, která poskytuje nejlepší izolaci před okolím.

Sluchátka nelze jinak popsat jako dokonalé a luxusní. Při vydání této zprávy má Ultrasone již polovinu limitované série vyprodanou! Záruka tři roky.

Technické údajePrincip: uzavřená dynamická sluchátka Způsob reprodukce: technologie S-Logic™ Plus přirozeného prostorového zvuku Stínění: stínění pomocí MU kovu - technologie ULE ( ultranízké emise )Kmitočtový rozsah: 6 - 42.000 HzImpedance: 30 OhmCitlivost: 96dBMěnič: 40mm tri-bass-tube, titanové pokoveníMagnet: NdFeBHmotnost bez kabelu: 260g Délka kabelu: 1,2m Konektor: zlacený Jack 3,5mmAdaptér: zlacený Jack 3,5mm/6,3mmProdlužovací kabel: délka 4m

Balení obsahujeSluchátka Ochranný polstrovaný vak ze špičkové madrasské kozlečiny vyrobené ve FranciiČistící měkčený hadříkProdlužovací kabel