ULTRASONE HFI-2400 – pro pohodový poslech

Sluchátka HFI-2400 ULE nabízejí živou a detailní reprodukci prostorového zvuku zaručující maximální vzrušení při poslechu. Uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

ULTRASONE HFI-2400 - pro pohodový poslech

Vloženo 27. 08. 2010

Speciálně zkonstruované sametové náušníky zajišťují komfort při dlouhých hodinách nerušeného poslechu. Skládací mechanismus dovoluje snadné uložení sluchátek do transportního pouzdra. Díky technologii přirozeného prostorového zvuku S-Logic™ se obvyklý sluchátkový zvuk odpoutává od hlavy posluchače.

Zvuk již není "sevřený", ale prostorový a otevřený. Posluchač zřetelně vnímá směry a vzdálenosti - nabývá dojmu, jako by se nacházel na živém koncertě. Tato nová technologie nevyžaduje použití žádných přídavných zařízení. Stačí připojit sluchátka Ultrasone ke zdroji signálu a ihned můžete vychutnat prostorový zvuk! Sluchátka HFI-2400 jsou také ohleduplná ke sluchovému ústrojí: technologie přirozeného prostorového zvuku S-Logic™ umožňuje až 40% snížení výstupní hladiny akustického tlaku (3-4dB) pro dosažení stejného vjemu hlasitosti. Toto řešení výrazně snižuje riziko poškození sluchu.

Ultrasone HFI-2400na hudebniraj.cz >>