Ultrasone PRO 2900 – Věrný zvuku

Dáváte přednost otevřeným sluchátkům? Použité titanové 40 mm měniče v PRO 2900 vás budou přesvědčovat o svých vynikající schopnostech a věrnou reprodukcí zvuku.

Ultrasone PRO 2900 – Věrný zvuku

Vloženo 12. 01. 2011

Černá Ultrasone PRO 2900 nabízejí všechny nejnovější technologie a zaručí profesionální konkrétní reprodukci zvuku, která je požadována. Díky svému otevřenému designu jsou vzdušné a reprodukovaný zvuk je excelentní. PRO-2900 jsou dodávána v balení PRO Box včetně páru náhradních náušníků "speed-switch", dvou odnímatelných kabelů a demonstračního CD disku. Pro vyhovění potřebám profesionálů lze sluchátka snadno složit do transportního obalu.

Technologie ULE a nový design

Sluchátka řady PROline vybavená technologii ultranízkých emisí (ULE) jsou zkonstruována speciálně pro profesionální uživatele. Nová konstrukce činí tato profesionální sluchátka nejen jedinečnými, ale díky využití vyšší anatomické plochy ucha také zlepšuje čistotu a zřetelnost zvuku s podporou prostorového vnímání.Detail závitového konektoru pro odnímatelný kabel sluchátek PROline 2900.

Technologie ultranízkých emisí (ULE) byla speciálně vyvinutá pro profesionální uživatele, kteří tráví takřka polovinu svých životů s nasazenými sluchátky. U měničů většiny sluchátek dochází během přeměny elektrického signálu v akustický k vyzařování nízkofrekvenčních elektromagnetických polí. Firma Ultrasone na tento jev reagovala vyvinutím speciální technologie ULE (ultranízké emise) používající stínění pomocí MU kovu (slitina s velmi vysokou magnetickou vodivostí - 75% nikl, 15% železo + měď a molybden), která snižuje elektromagnetické vyzařování až o 98% v porovnání s běžnými sluchátky. Technologie ULE je schvalována v mezinárodních recenzích a doporučována technickými zkušebními organizacemi.

Technologie přirozeného prostorového zvuku S-Logic™ PLUS

Díky technologii přirozeného prostorového zvuku S-Logic™ se obvyklý sluchátkový zvuk odpoutává od hlavy posluchače. Zvuk již není "sevřený", ale prostorový a otevřený. Posluchač zřetelně vnímá směry a vzdálenosti - nabývá dojmu, jako by se nacházel na živém koncertě. Tato nová technologie nevyžaduje použití žádných přídavných zařízení. Stačí připojit sluchátka Ultrasone ke zdroji signálu a ihned můžete vychutnat prostorový zvuk!

Sluch v bezpečí

Technologie přirozeného prostorového zvuku S-Logic™ umožňuje až 40% snížení výstupní hladiny akustického tlaku (3-4dB) pro dosažení stejného vjemu hlasitosti. Toto řešení výrazně snižuje riziko poškození sluchu a zároveň zaručuje dlouhé hodiny poslechu bez únavy - absolutní nutnost pro uživatele trávící dlouhou dobu s nasazenými sluchátky.

Technické údaje:

Způsob reprodukce : technologie S-Logic™ PLUS přirozeného prostoro-vého zvuku Stínění : stínění pomocí MU kovu - technologie ULE (= ultranízké emise)Princip : otevřená dynamická sluchátka Kmitočtový rozsah : 6 až 42 000Hz Impedance : 40 OhmHladina akustického tlaku : 96dBMěnič : Ø40mm, titanové pokoveníHmotnost bez kabelu : 295g Délka kabelu : 3m Konektor : zlacený jack Ø3,5/6,3mm

Koupit ULTRASONE PRO-2900 na hudebniraj.cz