V showroomu MusicData proběhla premiérová prezentace YAMAHA CL série v ČR a SR

V showroomu MusicData proběhla premiérová prezentace YAMAHA CL série v ČR a SR

Vloženo 09. 07. 2012

Digitální mixážní pulty řady CL vycházejí z nejnovějších potřeb zvukových mistrů, založené na inovaci osvědčených a spolehlivých metod. Novinkou je nová ergonomie faderů, display u každého kanálu s možností barevného odlišení, přímý přístup k nejčastěji používaným parametrům a celková přehlednost konzoly.

Pro komunikaci s digitálními Stage Boxy YAMAHA použila protokol Dante, jehož rozhraní je v pultech již vestavěno. Zabudované Dante, svým sekundárním rozhraním, zajišťuje maximální bezpečnost přenosu dat. Možnost použití dnes již standardních protokolů, jako např. EtherSound, zůstává však zachována technologií Mini-YGDAI slotů u celé CL řady.

Představení CL serie na půdě firmy MusicData prováděli špičkoví odborníci firmy YAMAHA, Commercial Audio Europe. Robert Jurik a Pawel Zachanowitz. Prezentace se setkala s velkým ohlasem u odborné veřejnosti. Během vydařeného dne jsme přijali již první objednávky na digitální pulty YAMAHA CL série, které uchvátili snad každého, kdo se premiérové prezentace zúčastnil. Více fotek na facebooku MusicData