Váš bezdrátový systém může být nelegální!

Český telekomunikační úřad vydal  oprávnění, na základě kterého je od 1.1.2013 nezákonné používat  bezdrátové mikrofonní systémy v rozsahu frekvencí  786 – 862MHz.Ujistěte se prosím, že používáním Vašeho zařízení neporušujete zákon.

Váš bezdrátový systém může být nelegální!

Vloženo 29. 01. 2013

Vážení uživatelé bezdrátových systémů,

ČTÚ vydal dle zákona o elektronických komunikacích "všeobecné oprávnění č. VO-R/10/04.2012-7 k využívání rádiových kmitočtů a k provozování zařízení krátkého dosahu." Na základě tohoto oprávnění je od 1.1.2013 nezákonné používat bezdrátové mikrofonní systémy v rozsahu frekvencí 786 – 862MHz.

Jsme si plně vědomi problémů, které může toto nařízení uživatelům způsobit a máme připraveno řešení v souladu s platnou legislativou. Jako dlouholetý dodavatel bezdrátových systémů Vám můžeme nabídnout kompletní servis – např. bezplatnou konzultaci, dodávku jednotlivých komponent nebo kompletní instalaci a integraci do vašeho stávajícího systému.

Nabízíme bezdrátové profesionální analogové i digitální technologie MIPRO, včetně jejich integrace do vašeho stávajícího systému.

V případě zájmu nás prosím neváhejte kontaktovat.

Váš Team MusicData