Výprodej: špičková sluchátka Ultrasone hfi-780

Poslední kusy uzavřených dynamických sluchátek se slevou 44%.

Výprodej: špičková sluchátka Ultrasone hfi-780

Vloženo 30. 01. 2015

Více informací o produktu

http://imusicdata.cz/ultrasone-hfi-780

Popis

Nároční fanoušci domácího kina i hudební nadšenci budou ohromeni působivým zvukem, který vytvoří dojem, jako by vystupoval z reproduktorů vzdálených několik metrů. Nadšenci her budou potěšeni přesnou reprodukcí zvuku vytvářející živý charakter herního prostředí.

Charakteristika nízkých kmitočtů byla přizpůsobena pro dosažení nejlepší synergie s různými digitálními zvukovými procesory (DSP), například dolby headphone™ a yamaha cinema™. Pro vyhovění potřebám uživatelů lze jednotlivé mušle libovolně naklápět při nasazených sluchátkách. Skládací mechanismus dovoluje také snadné uložení sluchátek do transportního pouzdra. Uzavřená konstrukce potlačuje rušivé zvuky okolí. Sluchátka jsou dodávána se zlacenou redukcí 6,3 / 3,5mm, demonstračním CD diskem a transportním pouzdrem.

Sluchátka HFI-780 jsou vybavena technologií ULE na silné snížení elektromagnetických emisí. Tato technologie, která snižuje vyzařování elektromagnetického pole až o 60% v porovnání s běžnými sluchátky, je certifikována a doporučována technickými zkušebními organizacemi a poradenskými centry pro zákazníky.

Díky technologii přirozeného prostorového zvuku S-Logic™ se obvyklý sluchátkový zvuk odpoutává od hlavy posluchače. Zvuk již není "sevřený", ale prostorový a otevřený. Posluchač zřetelně vnímá směry a vzdálenosti - nabývá dojmu, jako by se nacházel na živém koncertě. Tato nová technologie nevyžaduje použití žádných přídavných zařízení. Stačí připojit sluchátka Ultrasone ke zdroji signálu a ihned můžete vychutnat prostorový zvuk!

Sluch v bezpečí: Sluchátka HFI-700 jsou také ohleduplná ke sluchovému ústrojí - technologie přirozeného prostorového zvuku S-Logic™ umožňuje až 40% snížení výstupní hladiny akustického tlaku (3-4dB) pro dosažení stejného vjemu hlasitosti. Toto řešení výrazně snižuje riziko poškození sluchu.

Charakteristika

Způsob reprodukce: technologie přirozeného prostorového zvuku S-Logic™

Stínění: technologie ULE (ultra nízké emise)

Princip: uzavřená dynamická sluchátka

Kmitočtový rozsah: 10Hz až 26kHz

Impedance: 35 Ohm

Hladina akustického tlaku: 96dB

Měnič: 40mm, zlacený

Hmotnost bez kabelu: 285g

Délka kabelu: 3m

Konektor: zlacený jack 3,5/6,3mm

Více informací o produktu: http://imusicdata.cz/ultrasone-hfi-780