We Are Filling the Stadium – HK Audio

We are filling the Stadium je jméno projektu, který připravuje HK Audio pro toto léto. Jedná se o ozvučení Commerzbank Arény ve Frankfurtu nad Mohanem s vrcholným eventem – pokusem o světový rekord.

We Are Filling the Stadium - HK Audio

Vloženo 04. 07. 2016

V rozmezí od 10. června do 10. července bude HK Audio pomocí systému COHEDRA zajišťovat ozvučení velkého stadionu ve Frankfurtu nad Mohanem. Zde se mimo jiné budou konat veřejná promítání zápasů ME ve fotbale 2016.

Na projekční ploše o rozměrech 550 m2 se budou promítat všechny zápasy německého týmu a proběhnou zde i další eventy, jako např. ESL One, jeden z největších eSport eventů v Evropě.

V týdnu finále ME ve fotbale mohou návštěvníci očekávat hned dvě velké události během jednoho dne.9. července, pokus o světový rekord „We´re filling the Stadium“ (Naplníme stadion) následován hvězdně obsazeným zakončovacím koncertem „Pop meets Classic“.Při pokusu o světový rekord vytvoří 10 000 hudebníků největší orchestr na světě a pod vedením dirigenta Wolfa Kerschecka (vítěze ceny Echo) zahrají čtyři klasické skladby.

Tak velký projekt vyžaduje adekvátní audio ozvučení, o které se postará tým expertů z HK Audio využívající Line-Array systém HK Audio COHEDRA a HK Audio Contour Sub.

Více o produktech HK Audio