WESTONE 4R

WESTONE 4R

Vloženo 21. 06. 2012

Dva měniče jsou určené pro pokrytí basového pásma, které rozsahem pokryjí i nejnižší tóny, ale vždy zůstávají přesné a nikdy se nespojí do pouhého hučení. Ostatní pásma si zachovávají dobrou neutralitu i reálnost, ale pozadu rozhodně nezůstávají a příjemně doplňují vyvážené basové spektrum.

Zpracování sluchátek je na nejvyšší úrovni vytvořeno z černého plastu s detailním označením modelu. V jednoduchosti je prostě krása. Zaoblený tvar a excelentní zpracování sluchátek zaručí komfortní nošení i při dlouhém poslechu.

Vysoce odolný kvalitní výměnný kroucený kabel vyztužený aramidovými vlákny, který je uzpůsobený pro vedení za uchem. Kroucený kabel vydáme u Custom modelů a pro Westone 4R je to určitě velké plus. Gumové vyztužení u vstupu do ucha, slouží pro rychlé, přesné a příjemné nošení.

Součástí dodávky je pevné skořepinové pouzdro, několik výměnných pěnových a silikonových nástavců, čistící štěteček. Konstrukce uzavřená, frekvenční rozsah 10Hz až 18kHz, citlivost 118dB SPL, impedance 310hm, délka krouceno kabelu 1,5m, konektor úhlový Jack 3,5mm.