Williams AV – Bluetooth audio konferenční systémy

Nové systémy využívající bezdrátovou komunikaci přes Bluetooth rozhraní představují nový směr komunikace pro firmy, školy, státní správu, apod.

Williams AV – Bluetooth audio konferenční systémy

Vloženo 09. 04. 2020

Williams AV - BluePOD Solo/ BluePOD Solo DANTE

BluePOD Solo představuje bezdrátovou koncepci distribuce audio signálu, kterou je možno jednoduše zařadit do již existujících profesionálních ozvučovacích audio systémů. BluePOD Solo obsahuje patentovaný bezdrátový přístupový bod Bluetooth (B-WAP), který poskytuje pokrytí na vzdálenost až 15m. B-WAP přístupový bod zajišťuje silné a plynulé spojení. Jakékoli zařízení Bluetooth je možno připojit pouhým klepnutím na tlačítko Bluetooth připojení na vašem zařízení, žádný zvláštní software není potřeba. Nastavení hlasitosti, ztlumení a připojení příchozích a odchozích hovorů se provádí na vašem zařízení stejně jako dřív.
Zatímco běžná Bluetooth zařízení jsou navržena tak, aby se automaticky spojila, je BluePOD Solo speciálně navržen tak, aby se v podnikovém prostředí automaticky nepároval a rozhodnutí spárovat se se systémem místnosti je vždy na uživateli. Zatímco spotřební Bluetooth zařízení zůstávají spárována, dokud nejsou mimo rozsah, BluePOD automaticky odpojí uživatele jakmile je audio / video konferenční hovor dokončen. Tím se systém uvolní a zabrání nechtěnému připojení během soukromých hovorů. BluePOD Solo je založen na kodeku aptX HD. AptX HD je high-definition verze původního aptX kodek vyvinutého firmou Qualcomm. Kodek aptX HD výrazně zlepšuje kvalitu zvuku tím, že zvyšuje šířku pásma Bluetooth stream a současně snižuje kompresi signálu. Konečným výsledkem je vynikající profesionální kvalita zvuku s nízkou latencí a velmi malým šumem pozadí. Integrátoři mohou využít BluePOD Solo do již existujících audio systémů a to pomocí standardního audio rozhraní, které zahrnuje line-in / line-out např. z audio mixpultu. Model BluePOD Solo DANTE nabízí integraci BluePOD Solo do síťové audio streaming architektury.
BluePOD Solo link
BluePOD Solo DANTE link

 

Williams AV - BluePOD® Conference Mate

BLUE POD Conference Mate systém nabízí zjednodušení konferenčních hovorů v zasedacích místnostech pomocí připojení mobilních zařízení současně s kompletní integrací audio distribuce. Systém je vybaven integrovaným mixpultem s funkcemi DSP, včetně obvodů potlačení akustické ozvěny. Audio mix zahrnuje čtyři vstupy (2x line,2xMIC), dva line výstupy a dva 25-Watt zesilovače pro přímé připojení reproduktorů. BluePOD Conference Mate obsahuje patentovaný bezdrátový přístupový bod Bluetooth (B-WAP), který poskytuje pokrytí na vzdálenost až 15m. B-WAP přístupový bod zajišťuje silné a plynulé spojení. Jakékoli zařízení Bluetooth je možno připojit pouhým klepnutím na tlačítko Bluetooth připojení na vašem zařízení, žádný zvláštní software není potřeba. Nastavení hlasitosti, ztlumení a připojení příchozích a odchozích hovorů se provádí na vašem zařízení stejně jako dřív. Patentovaný design umožňuje integraci transceiveru Bluetooth (POD) do stropu přímo nad vaším pracovním prostorem a minimalizuje omezení vzdálenosti a zablokování signálu. Pro připojení Bluetooth v telefonu není nutný žádný speciální software. Aplikace pro iOS a Android nabízí úplné nastavení systému, výběr reproduktorů a audio vstupů, které chcete použít.
BluePOD Conference Mate link

Williams AV BluePOD SoloWilliams AV BluePOD Solo DANTEWilliams AV BluePOD Conference Mate