Williams AV – Caption Assist. Tvorba titulků do obrazu hned. Přímo z mluvené řeči a TEĎ

Je možné, že existuje zařízení, do kterého, když to řekneme hodně zjednodušeně, připojíte mikrofon a projektor a on automaticky sám tvoří ve výsledném obraze titulky hned a přímo z mluvené řeči? Caption Assist od Williams AV! Tento nový, velice sofistikovaný systém tvorby titulků do obrazu v reálném čase představuje naprosto průlomové řešení. A to nejen pro prezentace nebo například pro live video přenosy konferencí, přednášky, ale také například pro komunitu neslyšících.

Williams AV - Caption Assist. Tvorba titulků do obrazu hned. Přímo z mluvené řeči a TEĎ

Vloženo 17. 07. 2020

Caption Assist je 19“ rackové zařízení jen o velikosti 1U. Integrovaný systém tvorby titulků vložených do obrazu je založený na AI - umělé inteligenci a probíhá v reálném čase. Systém dokáže dokonce s přesností 94 % souběžně s mluveným slovem přepsat tuto řeč v jednom z 27 jazyků a 70 dialektů. Titulky je možné zobrazovat v reálném čase přímo pod videem přednášejícího a navíc je také archivovat jako textový soubor pro možné pozdější využití.

Titulkování v reálném čase ocení posluchači v prostředí s nevyhovující akustikou, lidé využívající k učení vizuální paměť nebo neslyšící. Ideálně lze sytém také použít k textovému záznamu konferencí, jednání, přednášek apod. Caption Assist je také alternativním řešením pro asistenční služby poslechu v neslyšící komunitě, pro ty, kteří neznají znakový jazyk.

 

 

Funkce

  • Tvorba titulků v reálném čase
  • Platba za službu se provádí přímo v aplikaci pomocí Google Play nebo Apple App Store na jakémkoli zařízení se systémem iOS a Android
  • U titulků můžeme měnit podle potřeb i velikost textu, barvu, pozadí, umístění…
  • Jednoduše si zakoupíte požadovaný blok času, stiskněte tlačítko Start a překlad titulků z řeči v reálném čase ihned začne a to včetně jejich archivace.
Williams AV - Caption Assist. Tvorba titulků z řeči v reálném čase.