Williams AV – WaveCAST 8

Společnost Williams AV uvádí novou multikanálovou Wi-Fi audio platformu WaveCAST 8 určenou pro aplikace asistenčního poslechu vyžadující až 32 samostatných kanálů.

Williams AV - WaveCAST 8

Vloženo 16. 04. 2020

Nejnovější přírůstek do rodiny WaveCAST byl navržen pro větší pro-audio aplikace, tam, kde je vyžadována vysoká kvalita zvuku od streamování vícekanálového zvuku v reálném čase pro smartphony a / nebo tablety. Systém WaveCAST 8 je založen na hardwarové architektuře zvukového systému DSP, která zajišťuje optimalizaci systému pro dosažení nejvyšší kvality zážitku pro konkrétní dodávaný zvukový stream. WaveCAST 8 poskytuje jasnou srozumitelnost mluveného slova, vynikající hudební detaily, přehrávání hudby s vysokou věrností a je optimalizovaný i pro uživatele s nedoslýchavostí. Pro specifické aplikace lze v systému využít vlastní předvolby nastavení. WaveCAST 8 bude nabízen ve variantě s osmi analogovými vstupy a ve variantě s DANTE konektivitou.

Řada WaveCAST je vůbec prvním Wi-Fi systémem poslechu s podporou kompatibility s ADA standardem, pro uživatele, kteří nechtějí instalovat aplikaci WaveCAST Listening App na jejich osobní mobilní zařízení nebo pro ty, kteří mají k dispozici vyhrazené přijímače prostřednictvím souladu s ADA. Poslechová aplikace nabízí jednoduchou obsluhu, digitální displej a výběr kanálu dotykové obrazovky, který automaticky vybírá dostupné kanály a dynamicky je zobrazuje.

WaveCAST 8 podporuje i multicast síťovou konfiguraci. Ke stejné síti Wi-Fi tak lze připojit až čtyři systémy WaveCAST 8, čímž nabídne více poslechových kanálů – s podporou až 1500+ uživatelů v multicast režimu. Nová aplikace WaveCAST poskytuje snadno použitelné a intuitivní uživatelské rozhraní a je k dispozici na operační systémy iOS nebo Android. Posluchači si po připojení k Wi-Fi síti mohou snadno vybrat kanál a individuální hlasitost.

Pro uživatele, kteří si do svého mobilního telefonu nechtějí, nebo nemohou nainstalovat bezplatnou aplikaci (WaveCAST Audio Reciever) nabízí Williams AV i samostatný stand-alone přijímač WF R1. Ten nabízí stejné možnosti, volbu kanálu a individuální nastavení hlasitosti. Tento přijímač je potom ideální volbou pro využití Wi-Fi systému jako poslechového systému pro nedoslýchavé, např. v divadlech, koncertních sálech, apod.

Koupit WaveCAST 8 a WaveCAST 8 DANTE na imusicdata.czKoupit WaveCAST 8 a WaveCAST 8 DANTE na Dealerzone