Williams AV – WaveCAST

Williams AV přichází s novým zařízením pro distribuci audio signálu pomocí Wi-Fi sítí. Jednotka najde uplatnění všude tam, kde je konvenční ozvučení obtížné a neefektivní - fitness kluby, multifunkční prostory, letištní haly, prodejní centra, školy, sportoviště, festivaly, apod.

Williams AV - WaveCAST

Vloženo 20. 05. 2019

WaveCAST je Wi-Fi platforma určená pro profesionální audio aplikace, kde je vyžadován vysoce kvalitní zvuk. Hardwarová architektura je založená na DSP audio procesoru, což umožňuje optimalizaci systému pro dosažení nejkvalitnějšího zážitku pro daný audio zdroj. WaveCAST je také vhodný jako optimalizovaná sluchová pomoc pro nedoslýchavé. Hudbu lze optimalizovat pro vysokou kvalitu a hlas nastavit pro maximální srozumitelnost řeči. Vlastní přednastavení lze také vytvořit pro specifické požadavky jednotlivých produkcí.

Profesionální audio vstupy na WaveCAST zahrnují kombinovaný Jack/XLR konektor, fantomové napájení a výstupní konektor s úrovní linky. Kromě vícestupňových vstupů pro řízení zisku zahrnují DSP funkce AGC, limitace, hi/low-pass filtry a regulaci kompresoru s nastavitelným rozsahem. 16-bitový DAC poskytuje díky vzorkovací frekvenci 48Khz plynulý digitální stream a minimalizuje digitální ostrost. WaveCAST podporuje konfiguraci sítě unicast i multicast. Do stejné sítě Wi-Fi mohou být připojeny až čtyři systémy WaveCAST, které tak mohou nabídnout více poslechových kanálů - podporujících 45+ uživatelů v režimu unicast nebo 1500+ uživatelů v režimu multicast.

Nová aplikace WaveCAST poskytuje intuitivní uživatelské rozhraní a je k dispozici pro operační systémy iOS nebo Android. Jakmile je osobní zařízení připojeno k Wi-Fi síti, posluchači si snadno vyberou kanál a úroveň hlasitosti.