Yamaha oznamuje vydání nové verze 2.0 aktualizace firmware pro digitální mixpulty TF série

S velkým potěšením Vám sdělujeme, že společnost Yamaha může poskytnout uživatelům konzol TF Série novou aktualizovanou verzi 2.0.

Yamaha oznamuje vydání nové verze 2.0 aktualizace firmware pro digitální mixpulty TF série

Vloženo 29. 01. 2016

Tato aktualizace zahrnuje nové typy efektů a zdokonalení obsluhy pro plnou kompatibilitu s Tio1608-D I/O stageboxy, umožňujícími rychlejší a jednodušší systém použití v různých aplikacích.

Mezi uživateli získaly digitální mixážní konzoly TF Série, od jejich uvedení v minulém roce, skvělou pověst díky svému intuitivnímu ovládání TouchFlow Operation™ a inteligentnímu, kompaktnímu designu. Nová aktualizace byla vyvinuta v návaznosti na požadavky uživatelů rozšířit systém TF Série o více prostoru a širší spektrum aplikací použití Yamaha Tio1608-D I/O stageboxů.

Uživatelé TF Sérií mohou jednoduše konfigurovat mnohokanálovou digitální síť s jedním Ethercon kabelem používající nízkolatenční, vysoce kvalitní Dante protokol. Uživatelé, kteří si přejí rozšířit už tak rozsáhlou kapacitu vstupů a výstupů přidáním tří Tio 1608-D I/O stageboxů s přidanou kartou NY64-D, ji mohou velmi jednoduše konfigurovat díky QUICK CONFIG mode. Jakmile je QUICK CONFIG mode po pár jednoduchých krocích povolen, síťové nastavení a přiřazení vstupů je automatické. Uživateli povolí zvolit si velikost zvukového systému velmi rychle a jednoduše.

TF V2.0 také umožňuje přiřadit 8 procesorových a efektových jednotek pro více kreativní podobu zvuku a schopnost rozšíření systému. Aktualizace také zahrnuje rozšířenou řadu QuickPro Presets™, která poskytne uživatelům jednoduché, časově výhodné východisko pro optimální nastavení mikrofonu, hudebního nástroje a výstupu.

Společně s aktualizací firmware V2.0 TF Editor věnoval software, který poskytuje možnost uživatelům sestavy vylepšit offline verzi na 2.0. Taktéž TF StageMix pro iPady byl zkvalitněn pro více jednoduchou bezdrátovou kontrolu TF konzol. Nejnovější verze TF Editor je k dispozici ke stažení na webových stránkách Yamaha Pro Audio, zatímco TF StageMix najdete v Apple´s App Store. Obojí je k dispozici zdarma.

Více informací

TF Serie

http://www.yamahaproaudio.com/global/en/products/mixers/tf/

Tio1608-D

http://www.yamahaproaudio.com/global/en/products/interfaces/tio1608d/

TF Editor V2

Win: http://www.yamahaproaudio.com/global/en/downloads/firmware_software/tf/tf_edt_win_latest.jsp

Mac: http://www.yamahaproaudio.com/global/en/downloads/firmware_software/tf/tf_edt_mac_latest.jsp

TF Firmware V2

http://www.yamahaproaudio.com/global/en/downloads/firmware_software/tf/tf_firm_latest.jsp